Formula 1 Türkiye Grand Prix'si TV 'ta

Formula 1 Türkiye Grand Prix'si TV 'ta

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan:

- "Formula 1'in yeniden Türkiye'ye gelmesinden büyük bir mutluluk duyuyoruz. Formula 1 heyecanını, Türkiye'de TV+ ekranlarından yarışseverlere ulaştıracağız"

İSTANBUL - Türkiye'ye 9 yıl aradan sonra geri dönen Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın İstanbul yarışı TV 'ta olacak.

Turkcell açıklamasına göre, TV , dünyanın en önemli spor organizasyonlarını sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın Türkiye ayağının tüm heyecanı TV 'ta canlı yayınlarla ekrana gelecek. F1'de ilk antrenman turlarından yarışa kadar 3 günlük kesintisiz yayın, 13-15 Kasım'da S Sport ile TV 77. kanalda sporseverlerle buluşacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "TURKSPORU'nun en büyük destekçisi olarak Formula 1'in yeniden Türkiye'ye gelmesinden büyük bir mutluluk duyuyoruz. Formula 1 gibi dünyanın en önemli organizasyonlarından birisine ev sahipliği yapmanın ülkemizin tanıtımı açısından çok değerli olduğunu düşünüyorum. Tüm dünyadan 1 milyarın üzerinde kişinin izlediği Formula 1 heyecanını, Türkiye'de de TV ekranlarından yarışseverlere ulaştıracağız." ifadelerini kullandı.

Intercity İstanbul Park'ta koşulacak yarışta ilk yayın 13 Kasım Cuma Günü olacak. Saat 11.00'de başlayacak 1. antrenman turları canlı olacak TV 'ta olacak. Aynı gün 15.00'te 2. antrenman turları da yine canlı yayınlanacak. Yarış ise 15 Kasım Pazar günü 13.10'da TV 'tan naklen yayınlanacak.Kaynak:AA


Yorum Ekle