Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası'dan Son Haberler

Tanoğlu: "19 Mayıs 1919 günü, şanlı tarihimizin ve İstiklal mücadelemizin gurur sayfalarından birisidir"

Tanoğlu: '19 Mayıs 1919 günü, şanlı tarihimizin ve İstiklal mücadelemizin gurur sayfalarından birisidir'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, "19 Mayıs 1919 günü, şanlı tarihimizin ve İstiklal mücadelemizin gurur sayfalarından birisidir" dedi.

Tanoğlu: "Erzincan halkının ve İslam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun"

Tanoğlu: 'Erzincan halkının ve İslam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Erzincan halkının ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Tanoğlu: "Kadir Gecesi'ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz"

Tanoğlu: 'Kadir Gecesi'ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, "Kadir Gecesi'ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz" dedi.

Erzincan TSO yönetimi üyeleriyle iftarda buluştu

Erzincan TSO yönetimi üyeleriyle iftarda buluştu

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetimi tarafından organize edilen iftar programına protokol ve oda üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Toplu iftar sofrasında bir araya gelen vatandaşlar, ezan sesinin ardından hep birlikte oruçlarını açtı.

Tanoğlu: "Geleceğimizin teminatı olan en kıymetli hazinemiz çocuklarımızdır"

Tanoğlu: 'Geleceğimizin teminatı olan en kıymetli hazinemiz çocuklarımızdır'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 102. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Tanoğlu: "Berat Kandiline ulaşmış olmanın manevi hazzını yaşıyoruz"

Tanoğlu: 'Berat Kandiline ulaşmış olmanın manevi hazzını yaşıyoruz'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Berat Kandili dolayısı ile mesaj yayımlayarak Erzincanlı hemşerilerinin ve tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Erzincan TSO, Doğu Anadolu Kariyer Fuarı'nda

Erzincan TSO, Doğu Anadolu Kariyer Fuarı'nda

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası, bölgedeki 10 paydaş üniversitenin desteği ve Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin koordinasyonunda düzenlediği Doğu Anadolu Kariyer Fuarı 2022'de stant açtı.

Besicilere hibe desteği ve uygun ödeme seçeneğiyle "gebe düve" alma imkanı

Besicilere hibe desteği ve uygun ödeme seçeneğiyle 'gebe düve' alma imkanı

ERZİNCAN - BARIŞ YALÇINKAYA - Erzincan'da Ticaret ve Sanayi Odası ile Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinin kurduğu Damızlık Düve Merkezi'nde yetiştirilen düveler, hibe desteği ve uygun ödeme seçeneğiyle üreticiye satılıyor.

Başkan Tanoğlu: "Erzincan, düşmana karşı gösterdiği şanlı bir direnişle Kurtuluş mücadelesini 13 Şubat 1918'de zaferle noktalamıştır"

Başkan Tanoğlu: 'Erzincan, düşmana karşı gösterdiği şanlı bir direnişle Kurtuluş mücadelesini 13 Şubat 1918'de zaferle noktalamıştır'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Her karışı şehit kanlarıyla sulanmış vatan topraklarının müstesna bir parçası olan Erzincan'ın, 1. Dünya Harbi sırasında tarifi imkansız acılar yaşadığını ve vahşet boyutundaki katliamlara tanık olduğunu ifade eden Başkan Tanoğlu, 104 yıl önce Anadolu coğrafyasının her noktasında olduğu gibi Erzincan'da da halkın hürriyet ve istiklal için canları pahasına vatan topraklarını müdafaa ettiğini söyledi.

Erzincan TSO yeni hizmet binasında çalışmalar başladı

Erzincan TSO yeni hizmet binasında çalışmalar başladı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yeni hizmet binasında çalışmalar başladı.

Erzincan TSO Başkanı Tanoğlu: "Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir arınma mevsimidir"

Erzincan TSO Başkanı Tanoğlu: 'Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir arınma mevsimidir'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, "Regaip Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir arınma mevsimidir" dedi.

Başkan Tanoğlu, satışa çıkarılan dükkânlar hakkında basın açıklamasında bulundu

Başkan Tanoğlu, satışa çıkarılan dükkânlar hakkında basın açıklamasında bulundu

Atatürk Mahallesi Nermi Tombul caddesi üzerinde bulunan arsada (Bilim Sanat Merkezi'nin bulunduğu arsa), Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası'nın Yeni hizmet Binası yapımına başlanılacak olup, yeni hizmet binasında yer alacak olan dükkanların avan proje üzerinden satışı gerçekleştirilecek.

Erzincan TSO tarafından yeni yapılacak olan hizmet binasında yer alan dükkanlar satışa çıkarıldı

Erzincan TSO tarafından yeni yapılacak olan hizmet binasında yer alan dükkanlar satışa çıkarıldı

Erzincan TSO tarafından yeni yapılacak olan hizmet binasında yer alan dükkanlar satışa çıkarıldı.

Erzincan 6. bölge teşviklerinden yararlanmaya devam edecek

Erzincan 6. bölge teşviklerinden yararlanmaya devam edecek

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, 31 Aralık 2021 tarihinde süresi dolacak olan Organize Sanayi Bölgesinde yapılacak olan yatırımlara sağlanan 6. bölge desteklerinin süresinin 1 yıl uzatılmasının kentte yeni yatırımlar açısından çok kıymetli olduğunu ifade etti.

Başkan Tanoğlu, 2022'nin güzel bir yıl olması temennisinde bulundu

Başkan Tanoğlu, 2022'nin güzel bir yıl olması temennisinde bulundu

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, yayınladığı yeni yıl mesajında 2022 yılının tüm Erzincanlılara sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Erzincan'ın asırlık kesme kadayıf tatlısı güveç kabında daha çok sevildi

Erzincan'ın asırlık kesme kadayıf tatlısı güveç kabında daha çok sevildi

ERZİNCAN - KEMAL ÖZDEMİR - Erzincan'ın yöresel tatlıları arasında yer alan ve kentteki bir işletme tarafından güveç kabında üretilen coğrafi işaretli Erzincan kesme kadayıf tatlısı, yoğun talep görüyor.

Türk kilim motifleriyle süslenen bakır eşyalara yurt dışından yoğun talep

Türk kilim motifleriyle süslenen bakır eşyalara yurt dışından yoğun talep

ERZİNCAN - KEMAL ÖZDEMİR - Osmanlı ve Selçuklu'nun halı motifleriyle süslenen Erzincan'ın tescilli bakır eşyaları, yurt dışına da pazarlanıyor.

Başkan Tanoğlu engelli çocukları yalnız bırakmadı

Başkan Tanoğlu engelli çocukları yalnız bırakmadı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu, engelli çocuklarla bir araya geldi.

Tanoğlu: "Cumhuriyet; milletlimizin bağımsızlık mücadelesine örnek olan Kurtuluş Savaşı sonrasında yeniden dirilişinin adıdır"

Tanoğlu: 'Cumhuriyet; milletlimizin bağımsızlık mücadelesine örnek olan Kurtuluş Savaşı sonrasında yeniden dirilişinin adıdır'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, "Cumhuriyet; milletlimizin bağımsızlık mücadelesine örnek olan Kurtuluş Savaşı sonrasında yeniden dirilişinin adıdır" dedi.

Tanoğlu: "Kendileri çaldılar, kendileri oynadılar"

Tanoğlu: 'Kendileri çaldılar, kendileri oynadılar'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, 14-17 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Maltepe Fuar ve Etkinlik Alanında düzenlenen Erzincan Tanıtım Günleri organizasyonuna tepki göstererek "Kendileri çaldılar, kendileri oynadılar" ifadesini kullandı.

Tanoğlu: "Mevlid Kandilini bir kez daha idrak etmenin sevinci içerisindeyiz"

Tanoğlu: 'Mevlid Kandilini bir kez daha idrak etmenin sevinci içerisindeyiz'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Mevlid Kandili dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.

Erzincan TSO Başkanı Tanoğlu: "Salgının olumsuz etkilerine rağmen, odamızın faaliyetleri hızlı bir şekilde devam etti ve pek çok projenin hayata geçirilmesine katkı sağladık"

Erzincan TSO Başkanı Tanoğlu: 'Salgının olumsuz etkilerine rağmen, odamızın faaliyetleri hızlı bir şekilde devam etti ve pek çok projenin hayata geçirilmesine katkı sağladık'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen 'Üyeler Buluşması' programında konuşan Ahmet Tanoğlu, "Salgının olumsuz etkilerine rağmen, odamızın faaliyetleri hızlı bir şekilde devam etti ve pek çok projenin hayata geçirilmesine katkı sağladık" dedi.

AK Parti'li Yıldırım ile TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Erzincan'da iş insanlarıyla buluştu

AK Parti'li Yıldırım ile TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Erzincan'da iş insanlarıyla buluştu

ERZİNCAN - AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odasınca (ETSO) düzenlenen üye buluşmaları toplantısında iş insanlarıyla bir araya geldi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Sanayide çalıştıracak eleman bulamıyoruz"

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Sanayide çalıştıracak eleman bulamıyoruz'

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Erzincan'da katıldığı bir programda yaptığı konuşmada "Sanayide çalıştıracak eleman bulamıyoruz, İhracatımız yıl sonu itibariyle 220 milyar dolar olacak" dedi.

Erzincan'dan sel felaketinin yaşandığı Sinop'a 5 tır dolusu yardım gönderildi

Erzincan'dan sel felaketinin yaşandığı Sinop'a 5 tır dolusu yardım gönderildi

Geçtiğimiz günlerde sel felaketinin yaşandığı Sinop'a Erzincan'dan 5 tır dolusu yardım malzemeleri dualarla gönderildi.

Erzincan'da Kovid-19 ile mücadelede "Haydi Gençler Aşıya" kampanyası başlatıldı

Erzincan'da Kovid-19 ile mücadelede 'Haydi Gençler Aşıya' kampanyası başlatıldı

ERZİNCAN - Erzincan'da, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği desteğiyle Kovid-19 ile mücadelede, 16-30 yaş arası gençleri aşıya teşvik etmek amacıyla "Haydi Gençler Aşıya" kampanyası başlatıldı.

Erzincan'da "Haydi Gençler Aşıya" kampanyasına start verildi

Erzincan'da 'Haydi Gençler Aşıya' kampanyasına start verildi

Erzincan (TSO) ile Erzincan Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği desteğiyle Covid-19 ile mücadelede 16-30 yaş arası gençleri aşıya teşvik etmek amacıyla "Haydi Gençler Aşıya" kampanyası başlatıldı.

Tanoğlu: "Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz"

Tanoğlu: 'Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz'

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası (Erzincan TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Erzincan TSO whatsapp iletişim hattı hizmete girdi

Erzincan TSO whatsapp iletişim hattı hizmete girdi

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak yenilikleriyle üyelerine daha aktif bir hizmet sağlamayı hedefleyen Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası, son olarak WhatsApp İletişim Hattı hizmetini başlattı. Üyeler, taleplerini, önerilerini ve sorularını (0446) 224 28 34 numaralı WhatsApp hattından aktarabilecekler.