Emniyet'ten öğrencilere kırtasiye yardımı

Ardahan
Emniyet'ten öğrencilere kırtasiye yardımı

Ardahan'da eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından daha önceden belirlenen yaklaşık 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.

ARDAHAN - Ardahan Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlükleri tarafından dar gelirli ailelerin çocuklarına kırtasiye yardımında bulunuldu. Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileri ile beraber İl merkezindeki ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim görmekte olan yardıma muhtaç 110 öğrenci tespit edildi. Tespit edilen 110 öğrencilere içerisinde (Defter, boya, kalem vb.) malzemelerin bulunduğu okul çantaları okul müdürlerine teslim edilerek öğrencilere dağıtımları sağlandı.

Öğrenciler, polislere teşekkür edip, çantalarını aldı. Kaynak: İHA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ardahan haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ardahan Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle