Erzincan

Emniyet Müdürü Kurt, Akyazı uygulama noktasını denetledi

Erzincan Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzurum yolu üzerinde bulunan Akyazı uygulama noktasını denetledi.

Erzincan Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzurum yolu üzerinde bulunan Akyazı uygulama noktasını denetledi.


Erzincan - Kurt, milli güvenlik ve kamu düzeninin, genel sağlık ve genel ahlakın veya başkalarının hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, aranan şahısların takibi ve yakalanması taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı madde veya eşyanın tespiti ve bölgede meydana gelebilecek her türlü asayişe müessir olayların önlenmesi, suç ve suç delillerinin tespiti ve el konulması, halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması ve huzur ve güven ortamının devamını tesis etmek maksadıyla Akyazı polis uygulama noktasını denetledi.


Denetleme esnasında sorumlu birim amirlerinden bilgi alan Kenan Kurt, uygulama noktasında hazır bulunan personele görevlerinde başarılar diledi. Kaynak: İHLAS HABER AJANSI


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Erzincan, Erzurum, Kenan Kurt, Polis ve Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri alın.
Anadolu Ajansı(AA), İHLAS HABER AJNASI (İHA) tarafından geçilen tüm erzincan haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlandığı şekilde yer almaktadır. Erzincan Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir