Doğan Kemelek

Doğan Kemelek haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Doğan Kemelek'in en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Doğan Kemelek

Sarıkamış kaymakamı Doğan Kemelek kimdir? 11.01.1982 yılında Samsun'da doğdu. Aslen Çorum ili İskilip ilçesindendir. 2006 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2007-2011 yılları arasında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında Gelir Uzman Yardımcısı olarak çalıştı. Kaymakam Doğan Kemelek daha sonra açılan Kaymakam Adaylığı sınavında başarı gösterdi. Aksaray Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etmiştir.

Tümünü Göster

AdıDoğan
SoyadıKemelek
GöreviKaymakam
EşiGülsüm Kemelek
Görev yeriSarıkamış/Kars
Doğum tarihi1982
Kaç yaşında39

Doğan Kemelek, Sırasıyla Sakarya-Hendek ve Kırşehir - Kaman ilçelerinde Kaymakam Refikliği yapmıştır. Ayrıca Sakarya - Kaynarca ve Muğla Kavaklıdere ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Yüksek lisans eğitimini İngiltere'de Portsmouth Üniversitesinde "Algı Yönetimi ve Algı Yönetiminin Terörle Mücadele ve Sosyal Çatışmalarda Kullanılmasının Önemi" konulu teziyle tamamladı.

Sırasıyla; Atabey Kaymakamlığına, Olur Kaymakamlığına, Dargeçit Kaymakamlığına ve 19/08/2021 Tarih ve 2021/412 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile de Sarıkamış Kaymakamlığına atanmıştır. Kaymakam Kemelek, evli olup iki çocuk babasıdır.