Doğan Holding

Son dakika Doğan Holding haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ve yeni güncel Doğan Holding haberleri anında bu sayfada bulunmaktadır.

Doğan Holding
Doğan Holding

62 yıldır Türkiye ekonomisine değer katan Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., iş dünyasına Onursal Başkan Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile girmiştir. Bugün Doğan Grubu Şirketleri faaliyette bulundukları enerji, akaryakıt perakendesi, sanayi & ticaret, otomotiv ticareti & pazarlama, finansman & yatırım, internet & eğlence ve gayrimenkul alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenmektedir.

Doğan Grubu'nun, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir. Üretim faaliyetleri ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Doğan Grubu, yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmekte, uluslararası gruplarla kurduğu stratejik iş birlikleri sayesinde faaliyetlerini verimli bir şekilde yürütmektedir.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?