Diyanet Gençlik Merkezi "Yaz Kampı" lise öğrencileri programı sona erdi

02 Ağustos 2021 Pazartesi, 11:40 | Son güncelleme:
Diyanet Gençlik Merkezi 'Yaz Kampı' lise öğrencileri programı sona erdi

Erzincan İl Müftülüğü Gençlik Hizmetleri Koordinatörlüğü tarafından Diyanet Gençlik Merkezi'nde düzenlenen ilköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik "Yaz Kampı" lise öğrencileri programı sona erdi.

ERZİNCAN - Geçtiğimiz günlerde sona eren lise seviyesindeki öğrencilere yönelik kamp faaliyetleri kapsamında önce dini bilgiler sonraki program saatlerinde ise sosyal içerikli etkinliklere yer verildi. Müftülük görevlilerinin nezareti ile düzenlenen ve Kur'an-ı Kerim, Siyer, Ahlk ve İlmihl gibi konu başlıklarıyla yapılan derslere, öğrenciler de kendi sunumlarını yaparak katkıda bulundular.

Dr. Salih Eren'in sunumuyla gerçekleşen "Temel İlkyardım Bilgileri" seminerini, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adem Can'ın "Kitap Tahlili" derslerini ilgi ile dinleyerek, karşılıklı soru-cevap şeklinde derse katılım sağlayan öğrenciler, duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Erzincan Pr-i Smi Camii bahçesinde düzenlenen piknik etkinliği ve Terzibaba Mezarlıklar Müdürü Murat Uslu'nun Pr-i Smi Hazretleri Türbesi'nin tarihçesi hakkında yaptığı bilgilendirme konuşması ile yaz kampının lise öğrencilerine yönelik olan programı sona erdi.Kaynak:İHA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Erzincan haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Erzincan Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle