Reklamlar
Ekonomi

CEPTETEB Süper'den müşterilerine avantajlı kampanya

TEB, CEPTETEB Süper kullanıcılarına özel başlattığı yeni kampanya ile günlük araç kiralamalarında yüzde 15, uçak biletleri ile online ödemeli otel rezervasyonlarında yüzde 10 indirim sunuyor

İSTANBUL - Türk Ekonomi Bankası (TEB), CEPTETEB mobil uygulamasında hayata geçirdiği CEPTETEB Süper alışveriş platformu ile kullanıcılarına 7 Ekim'e kadar geçerli olan yeni bir kampanya sunuyor.


Bankadan yapılan açıklamaya göre, TEB, CEPTETEB Süper ekosistemi içerisinde yer alan iş ortaklarından yapılacak harcamalara özel avantajlı indirimler sunan kampanya ile CEPTETEB'lilerin yaşamını kolaylaştırmaya devam ediyor.


Reklamlar

CEPTETEB Süper kullanıcıları, Yolcu360 ayrıcalığıyla yurt dışı ve yurt içi günlük araç kiralamalarında yüzde 15, Turna.com kalitesi ile yurt içi, yurt dışı, tek yön veya gidiş-dönüş olmak üzere tüm uçak biletlerinde yüzde 10, OtelZ.com güvencesiyle ile tüm online ödemeli otel rezervasyonlarında da yüzde 10 indirimden faydalanabilecek.


Ayrıca, CEPTETEB Mobil Uygulaması Cüzdan menüsü altından ulaşılabilen CEPTETEB Süper alışverişlerinde, satın alma veya teslimat için gereken adres, telefon, e-posta, kart numarası gibi bilgilerin de doldurulmasına ihtiyaç bulunmuyor.


CEPTETEB Süper'in indirimli alışveriş deneyiminden faydalanmak isteyenler, mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme yaparak hesabını açabiliyor. Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Banka, indirim, Kampanya, Türk Ekonomi Bankası, Yolcu360 ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir