Bünyamin Karaloğlu

Bünyamin Karaloğlu haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Bünyamin Karaloğlu'nun en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kategori son güncelleme: 10.09.2021 - 21:30
Bünyamin Karaloğlu
Bünyamin Karaloğlu

Kovancılar Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu kimdir? Rizeli olup 1987 yılında Rize'de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Rize'de tamamladı. Bünyamin Karaloğlu 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Aynı yıl dil eğitimi için Amerika Birleşik Devletleri' ne gitti. Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişliğinde bir süre çalıştıktan sonra 2011 yılında Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine intisap etti.

Bünyamin Karaloğlu çeşitli Kaymakamlık stajlarını tamamladıktan sonra Balıkesir- İvrindi, Balıkesir - Balya ve Bursa- Keles ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunmuştur. İngiltere University of Sheffield' da 1 yıl süre ile yabancı dil eğitimi aldı. Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamladıktan sonra; 2015-2017 yılları arasında Kütahya-Domaniç, 2017-2019 yılları arasında Bingöl -Yedisu kaymakamlığı görevinde bulunmuştur. Son olarak 01.10.2019 tarihinden itibaren Malatya'nın Kovancılar ilçesinde görev yapmaktadır. Kaymakam Karaloğlu, Matematik Öğretmeni Hilal Karaloğluile evli olup 1 kız çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!