Son dakika

Bulanık Kaymakamı Ocak, belde ve köyleri ziyaret etti

MUŞ - Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Oğuzhan Ocak, ilçeye bağlı Erentepe beldesi ile Yemişen köyünü ziyaret etti.

MUŞ - Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Oğuzhan Ocak, ilçeye bağlı Erentepe beldesi ile Yemişen köyünü ziyaret etti.


İlk olarak Erentepe beldesine giden Ocak, burada esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, sıkıntılarını dinledi.


Ocak, daha modern, ferah ve huzurlu bir ortam sağlamak amacıyla halkı ve esnafı ziyaret ettiklerini belirterek, "Onlarla yaşam şartlarını daha güzel hale getirmek için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Devletin her zaman yanlarında olduğunu göstermek, kapımızın her zaman açık olduğunu onlara hissettirmek için bu ziyaretlere devam edeceğiz." dedi.


Erentepe Yatılı Bölge Okulu'nu ziyaret ederek pansiyon ve yemekhaneyi inceleyen Ocak, öğrencilerle bir araya geldi.


Daha sonra Yemişen köyüne geçen Ocak, Yemişen İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret etti, çalışmalar hakkında idarecilerden bilgi aldı.


Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da Kaymakam Ocak'a teşekkür etti. Kaynak: AA


Anadolu Ajansı ve İHA'nın sağladığı tüm Muş haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin herhangi bir içerik değişikliği yapmadan, ajanslardan alındığı haliyle direkt olarak yayınlanmaktadır. Muş Haberleri kategorisinde yer alan tüm haberlerin yasal sorumluluğu ilgili haber ajanslarına aittir.
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Belediye, Bulanık, Muş, Oğuzhan Ocak ve Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir