beIN SPORTS'UN YENİ PROGRAMI "MAÇ GECESİ" CUMA GÜNÜ beIN SPORTS HABER’DE BAŞLIYOR

beIN SPORTS'UN YENİ PROGRAMI "MAÇ GECESİ" CUMA GÜNÜ beIN SPORTS HABER’DE BAŞLIYOR

5 kıtada ve 43 ülkede küresel sporun önde gelen yayıncılarından biri olarak dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca sporsevere kaliteli spor içerikleri sunarak fark yaratmaya devam eden beIN SPORTS’un yeni programı “Maç Gecesi”, 12 Şubat Cuma gecesi itibarıyla beIN SPORTS HABER ekranlarında başlıyor.

Sporseverlere her daim yeni ve kaliteli içerikler üreten beIN SPORTS, yepyeni programı Maç Gecesi’ni 12 Şubat 2021 Cuma akşamı beIN SPORTS HABER ekranlarında şifresiz olarak izleyicileriyle buluşturuyor.

Cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri olmak üzere haftanın 4 günü, Süper Lig'de 19.00'da başlayan maçları takiben saat 21.00'de yayınlanacak olan programı Seyhan Şaşko sunarken kendisine yorumcu olarak Bülent Timurlenk eşlik edecek. beIN SPORTS'un usta yorumcuları ise cumartesi ve pazar günleri başarılı ikiliye konuk olacak.

Yayından hemen önce oynanan Süper Lig karşılaşmasının maç sonu flaş röportajlarının, basın toplantılarının, özetinin ve protokol açıklamalarının canlı olarak ekrana getirileceği Maç Gecesi'nde sporseverler; maç sonu istatistiklerini, sosyal medya yansımalarını ve ertesi gün oynanacak maçlarla ilgili son gelişmeler için yapılan canlı bağlantıları da takip edebilecekler. İzleyiciler programda, aynı gün sona eren diğer Süper Lig karşılaşmalarıyla ilgili bilgileri, özetleri, açıklamaları ve TFF 1. Lig'de oynanan günün maçlarıyla ilgili detayları da bulabilecekler.

Cuma ve pazartesi günleri 80 , cumartesi ve pazar günleriyse 140 dakika canlı olarak yayınlanacak Maç Gecesi, aynı zamanda Youtube üzerinden de gerçek zamanlı olarak takip edilebilecek.

Etiketler: beIN SPORTS, Maç Gecesi, beIN SPORTS HABER.

Yorum Ekle