Battalgazi Belediyesinden çocuklar için "Sen Hayal Et Biz Gerçekleştirelim" projesi

Battalgazi Belediyesinden çocuklar için "Sen Hayal Et Biz Gerçekleştirelim" projesi

MALATYA - Battalgazi Belediyesi, "Sen Hayal Et Biz Gerçekleştirelim" projesi ile ilçedeki kırsal mahallelerde yaşayan çok sayıda çocuğun hayallerini gerçekleştirdi.

MALATYA - Battalgazi Belediyesi, "Sen Hayal Et Biz Gerçekleştirelim" projesi ile ilçedeki kırsal lerde yaşayan çok sayıda çocuğun hayallerini gerçekleştirdi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, kırsal mahallelerdeki çocukların hayallerini gerçekleştirmek için 5 okula "Hayal kutusu" yerleştirildi.

Çocuklar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e iletilmek üzere kutuya attıkları mektupla hayallerini belirtti.

Belediye, çocukların hayali olan kol saati, paten, bebek seti, oyun çadırı, kumandalı araba, muhabbet kuşu, futbol topu, yap boz, kitap ve oyuncak gibi çeşitli istekler, mektup sahibi çocuklara evlerinde teslim etti.

Kapıyı açtıklarında karşılarında hayallerinin gerçekleştirildiğini gören çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken, hayallerine kavuşan çocukların leri ise Başkan Güder'e teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanı Osman Güder, mektupları okuduğunda duygulandığını belirterek, "Battalgazi Belediyesi olarak bu evlatlarımızın ve minik yavrularımızın taleplerini karşılayıp evlerine teslim ettik. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın yüzündeki tebessüme vesile olduk. Çocuklarımızı muhabbetle selamlıyor, sevgilerimi gönderiyor ve gözlerinden öpüyorum." ifadesini kullandı.Kaynak:AA

Etiketler: Belediye, Malatya, proje.

Yorum Ekle