Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder yapımı devam eden basketbol sahasında incelemelerde bulundu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder yapımı devam eden basketbol sahasında incelemelerde bulundu

MALATYA - Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, gençlik ve spor yatırımları kapsamında Hanımın Çiftliği Mahallesi'nde yapımı devam eden basketbol sahasında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

MALATYA - Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, gençlik ve spor yatırımları kapsamında Hanımın Çiftliği si'nde yapımı devam eden basketbol sahasında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Güder, 850 metrekare alana sahip parkın içerisine 26 metre uzunluğunda ve 15 metre eninde yapılacak olan basketbol sahasının yapım çalışmalarını denetledi.

Basketbol sahasını en kısa sürede tamamlayarak, gençlerin hizmetine sunmayı hedeflediklerini belirten Başkan Güder, şöyle devam etti:

"Çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak adına hayata geçirdiğimiz spor tesislerimizi, en kısa sürede gençlerimizin istifadesine sunmuş olacağız. Belediyemiz bünyesinde bu yıl içerisinde Gençlik Spor Müdürlüğümüzü kurduk. Gençlerimiz için hangi verimli çalışmaları yapabileceğimizin istişaresini gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir Belediyemizin de katkıları ile İnderesi bölgesinde hayata geçireceğimiz gençlik kampını inşallah ihalesini yaparak gençliğimizin hizmetine sunacağız."Kaynak:AA

Etiketler: basketbol, Battalgazi, belediye, Malatya.

Yorum Ekle