Erzurum

Başkan Sekmen adım adım ilçeleri geziyor

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in ilçelere yönelik İstişare Buluşmaları devam ediyor.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in ilçelere yönelik İstişare Buluşmaları devam ediyor.


Erzurum - Başkan Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Mehmet Emin Öz ve Fatma Öncü ile birlikte Olur, Oltu, İspir, Aşkale ve Pazaryolu ilçelerine adeta çıkarma yaptı. Beş ilçenin tüm muhtarlarıyla buluşan Başkan Sekmen, 28 Mayıs'ta yapılacak ikinci tur için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a güçlü destek istedi.


Başkan Sekmen, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Olur, Oltu, İspir, Aşkale ve Pazaryolu ilçelerimizde görev yapan muhtarlarımızla buluştuk. 'İstişare Buluşmaları' adını verdiğimiz toplantılarımız da ilçelerimizin istek ve taleplerini de tek tek not ettik" dedi. Başkan Mehmet Sekmen, il genelinde herkesin 28 Mayıs'ı büyük bir heyecanla beklediğini vurguladı. "Kent merkezinde olduğu gibi ilçelerimiz de sabırsızlıkla sandığı bekliyor" diyen Başkan Sekmen, şöyle devam etti: "İlçelerimiz de Devlet Başkanımızın Büyük Türkiye Zaferi için sandığı heyecanla bekliyor. 'Türkiye Yüzyılı' hedefimizi ilçelerimizle, kadim kent Erzurum'umuzla, ülkemizdeki 85 milyon insanımızla Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığında inşallah hep birlikte inşa edeceğiz. Erzurum; sandığa, 28 Mayıs'a adeta odaklanmış durumda... 'Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayana' dek dünden daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 28 Mayıs'ta elde edeceğimiz 'Büyük Türkiye Zaferi'miz Dünya Siyaset Tarihi'ne altın harflerle yazılacak inşallah..." Kaynak: İHA


Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Erzurum haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Erzurum Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca AK Parti, Aşkale, Belediye, Erzurum, İspir, Mehmet Emin Öz, Mehmet Sekmen, Muhtar, Pazaryolu, Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ve Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir