Reklamlar
Erzurum

Başkan Demir'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99'uncu yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99'uncu yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Erzurum - Başkan Demir mesajında; "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde istiklalini kazanmak için kurtuluş mücadelesi veren şanlı ecdadımız nice zorluklara rağmen destan yazmış ve neticesinde Cumhuriyetimiz kurulmuştur. 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyet'in ilanı ve milletin kayıtsız şartsız egemenliği kabul edilerek bağımsızlık mücadelesinin ruhu ortaya konmuştur. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur.


Reklamlar

Bu duygu ve düşüncelerle cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik eder, başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bütün şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anar, bütün hemşerilerimi sevgiyle selamlarım" ifadelerine yer verdi. Kaynak: İHA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ardahan, Belediye, Erzurum, Faruk Demir, Şehit ve Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir