ATSO Başkanı Alpaslan bayram mesajı yayınladı.

ATSO Başkanı Alpaslan bayram mesajı yayınladı.

AĞRI - Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AĞRI - Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Alpaslan, mesajında, "Değerli Ağrılı hemşerilerim; Kurban Bayramı'nı hep birlikte karşılamanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız; bizi biz yapan, bir arada olma bilincimizi oluşturan, toplumsal barışı pekiştiren temel değerlerin ve sahip olduğumuz şanlı geçmişle aramızdaki güçlü bağların en önemli halkalarından birini oluşturmaktadır.

Kurban paylaşmaktır, kurban yakınlaşmaktır. Paylaşma ve yakınlaşmanın doruğa çıktığı bu müstesna günlerin dargınlıkların unutulmasına, insanlığın barışına, millet olarak huzurlu bir geleceğe vesile olmasını temenni ediyorum. bizleri bir kez daha Kurban Bayramına eriştiren Allah'a şükürler olsun,

Mübarek Kurban Bayramının hayırlara vesile olması temennisiyle; milletimiz ve Ağrı'lı hemşerilerimin bayramlarını yürekten kutluyor, bayramın ülkemiz ve İslam aleminin huzuruna, bütün insanlığın barış ve hidayetine vesile olmasını Cenab-ı Allahtan dilerim.

ATSO Başkanı Alpaslan bayram mesajı yayınladı.1

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaşmak İstermisin?

Yorum Ekle