AK Parti milletvekilleri Arpaçay'da

29 Temmuz 2021 Perşembe, 16:41 | Son güncelleme:
AK Parti milletvekilleri Arpaçay'da

AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan, Prof. Dr. Yunus Kılıç, İl Başkanı Adem Çalkın'ın ile birlikte Arpaçay'da bir takım incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla bir araya geldi.

KARS - Kars'ın Arpaçay ilçesine gelen Milletvekilleri Ahmet Arslan, Prof. Dr. Yunus Kılıç ve İl Başkanı Adem Çalkın, ilçe merkezinde esnafı ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen milletvekilleri sorunların çözümü için ilgili kurumlarla hemen iletişime geçerek sorunların çözülmesini istedi.

AK Parti hükümetleri tarafından Arpaçay'da yapılan yatırımları da yerinde gören milletvekilleri, Belediye Başkanı Erçetin Altay'dan bilgi aldı. Başta yollar olmak üzere alt yapı park bahçeler gezen milletvekilleri, Arpaçaylıların hizmetlerin en iyisine layık olduğunu belirttiler.

Devletin yatırımlarından Arpaçay'ın nasibini fazlasıyla aldığına dikkat çekerek, yatırımlarım devam edeceği müjdesini verdiler. Milletvekilleri daha sonra Arpaçay'dan ayrıldı.Kaynak:İHA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Kars haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Kars Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle