AK Parti Malatya İl Başkanı Koca'dan kongreye davet

AK Parti Malatya İl Başkanı Koca'dan kongreye davet

MALATYA - AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, vatandaşları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 25 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek 7. Olağan İl Kongresi'ne davet etti.

Malatya - AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, vatandaşları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 25 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek 7. Olağan İl Kongresi'ne davet etti.

Koca, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 25 Ekim'de 20'nci kez Malatya'da olacağını vurguladı.

Erdoğan'ın daha önce Başbakan olarak 13 kez, Cumhurbaşkanı olarak da 6 kez Malatya'ya geldiğini kaydeden Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 25 Ekim Pazar günü Büyükşehir Belediyesi yanındaki miting alanında gerçekleştirilecek 7. Olağan İl Kongresi'ne katılacağını belirtti.

Kongrenin birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşeceğinin altını çizen Koca, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"AK Parti siyasi hayatına başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize vaat ettiği demokratikleşme, refah, kalkınma, lider ülke olma, büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma yolunda başarı hikayesinin bir destanı olarak hizmet yürüyüşüne devam ediyor. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte kimsenin hayal bile edemediği atılımlar ve hizmetler gerçekleştirilmiştir. Kongremizi, 'İnandığın Yolda Yürü' sloganı ile Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla 25 Ekim Pazar günü Büyükşehir Belediyesi yanındaki miting alanında sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımız Malatyamıza ayrı bir önem vermektedir. Tüm Malatyalı hemşehrilerimizi il kongremize davet ediyorum."Kaynak:AA


Yorum Ekle