AK Parti'li Kiler ve Taşar, Ahlat'ta köy muhtarıyla buluştu

Bitlis
AK Parti'li Kiler ve Taşar, Ahlat'ta köy muhtarıyla buluştu

BİTLİS - AK Parti Bitlis milletvekilleri Vahit Kiler ve Cemal Taşar, Ahlat'ta köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından Ahlat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen toplantıda milletvekilleri Kiler ve Taşar, muhtarların sorunlarını dinledi.

AK Parti Milletvekilli Vahit Kiler, Ahlat'ın artık devlet zirvesinin gündeminde olduğunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve hükümetin Ahlat'a ayrı bir önem verdiğini belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye'de sadece iki ilçede gece kalır. Bunlardan birisi de Ahlat'tır. Cumhurbaşkanımız yüklendiği misyonla Ahlat'ı çok önemsiyor. Burada yaptığı külliye ile de bunu ispatladı. Senede bir gün de olsa gelip Ahlat'ta konaklıyor. Ahlat artık Türkiye değil dünya gündemindeki yerini almıştır" dedi.

AK Parti Milletvekili Cemal Taşar da Ahlat'ı Cumhurbaşkanı ve hükümetin çok önemsediğini belirterek, Ahlat'a son yıllarda güzel yatırımlar yapıldığını ve daha kapsamlı yatırımların da yapılacağını söyledi.

Konuşmaların ardından milletvekilleri köy muhtarlarının sorunlarını dinleyerek, taleplerinin en kısa zamanda çözüme kavuşması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade etti.

Toplantıya Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, AK Parti Bitlis İl Başkanı Engin Günceoğlu, AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Oğuz Atılgan, Bitlis İl Genel Meclis Başkanı Cemalettin Kinç ve partililer katıldı. Kaynak: AA

AK Parti'li Kiler ve Taşar, Ahlat’ta köy muhtarıyla buluştu1

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Bitlis haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Bitlis Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Ahlat, AK Parti Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, AK Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler, Bitlis, köy muhtarları, toplantı.

Yorum Ekle