AK Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanlığına Muhammed İkbal Gülçin yeniden seçildi

AK Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanlığına Muhammed İkbal Gülçin yeniden seçildi

Kongrede Muhammed İkbal yeniden başkan seçildi.

AĞRI - Ağrı'da, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

Kentteki 2 bin 500 kişilik Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Kongrede konuşan AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti hükümetleri döneminde kentte birçok alanda önemli yatırımlar yapıldığını söyledi.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ise kentte çok sayıda parkın yanı sıra alt yapı çalışması yaptıklarını belirterek, "Biz Ağrı'da AK Parti'nin tarihini yeniden yazmak istiyoruz. Büyük Ağrı Dağı Projesi küçümsenecek bir proje değildir. Dünyanın gıpta ile bakacağı bir projedir. Türkiye Belediyeler Birliği ile Cumhurbaşkanımızın desteğiyle önümüzdeki ay ihaleye çıkacak olan Büyük Ağrı Dağı Projesi'nden bütün Türkiye faydalanacak." diye konuştu.

Sayan “AK Parti ve AK gençliğin bu ülke için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyorum. Ben sizin sevginizi ve desteğinizi 31 Mart 2019’da gördüm. Dosta düşmana karşı bizi ne kadar yükselttiğinizi, Ağrı’da AK Parti kazanamaz diyenlere 9 bin farkla nasıl bir ders verdiğinizi biliyorum. Siz bütün sınavlardan geçmiş bir gençliğimizsiniz. Biz yarından sonra büyük bir seferberlik başlatacağız. Ağrı yeniden doğacak. Biz 7 Şubat MİT krizinde nasıl dik durduysak, Gezi olaylarında nasıl dik durduysak, FETÖ darbe girişiminde nasıl tankları ellerimizle durdurduysak biz bu terörü de dik bir şekilde ellerimizle durduracağız. Terörü AK gençlik yenecektir“ şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Muhammed İkbal Gülçin, yeniden AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığına seçildi.Kaynak:AA-İHA

seçildi yeniden Parti Ağrı Kolları Başkanlığına Muhammed İkbal Gençlik AK Gülçin 1

Gençlik Gülçin Ağrı Muhammed AK seçildi Kolları Parti yeniden İkbal Başkanlığına 2

Parti Kolları İkbal seçildi yeniden AK Başkanlığına Gençlik Muhammed Ağrı Gülçin 3

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları'nda Gülçin güven tazeledi1

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları nda Gülçin güven tazeledi2

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları nda Gülçin güven tazeledi3

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları nda Gülçin güven tazeledi4

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları nda Gülçin güven tazeledi5

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları nda Gülçin güven tazeledi6

Etiketler: Ağrı, Ak Parti.

Yorum Ekle