Ağrı Vefa Spor, Onvo ile sponsorluk anlaşması imzaladı

30 Ağustos 2021 Pazartesi, 20:44 | Son güncelleme:
Ağrı Vefa Spor, Onvo ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Ağrı Vefa Spor ile Mehmet Atmaca Holding Elektronik Onvo arasında sponsorluk anlaşmasının imzalandığı bildirildi.

AĞRI - Ağrı Vefa Spor'dan yapılan yazılı açıklamada sponsorluk anlaşmasında, Vefa Spor Kulüp Başkanı Yusuf Kalkan ve Kulüp yöneticileri, Onvo markası yönetim kurulu Başkanı Mehmet Atmaca'nın yer aldığı belirtildi.

Kulüp Başkanı Yusuf Kalkan yaptığı açıklamada "Onvo markası yönetim kurulu Başkanı Sayın Mehmet Atmaca'ya şehrimizin geleceği olan çocuklarımız adına teşekkür etmek istiyorum. Bildiğiniz üzere kulüpler için sponsorların önemi her geçen gün artmaktadır. Kulüplerin sponsor destekleriyle daha başarılı ve daha güçlü oldukları hepimizin malumudur. Kulübümüze ve yarınlarımız olan çocuklarımıza ekonomik anlamda katkı sağlayan, hemşerimiz ve kıymetli büyüğümüz Onvo yönetim kurulu başkanı Sayın Mehmet Atmacaya bir kez daha şükranlarımızı belirtmek istiyorum" dedi.

Onvo Yönetim Kurulu Mehmet Atmaca ise şunları kaydetti:

"Üzerimize düşen sorumluluğun farkında ve bilincindeyiz. Her ne kadar başka şehirde yaşıyor olsak ta kalbimizin bir köşesinde Ağrı şehrimiz daima yer edinmiş durumdadır. Şehrimizin geleceği olan çocuklarımıza, Ağrılı bir ağabeyleri olarak katkıda bulunmak beni ziyadesiyle hoşnut kılmıştır. Bu şehrin geleceği adına ben de varım diyerek elimi taşın altına koymuş bulunmaktayım. Umuyorum ki yolun sonu şehrimizin geleceği adına olumlu bir kazanım olarak geri döner. Ağrı Vefa Spor'a Bölgesel Amatör (Bal) liginde başarılar diliyorum."

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Ağrı Haberler, Ağrı Son Dakika, .

1 Yorum
Barış

Barış

1 ay önce

Başarılarınızın devamını dilerim.


Yorum Ekle