Ağrı Umut Kervanı'ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü

Ağrı Umut Kervanı'ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü

AĞRI - Ağrı'da Umut Kervanı yetkilileri yüzlerce aileye ulaşarak ayni ve nakdi yardımda bulundu, yetim çocuklar Ramazan Bayram öncesi giydirildi.

AĞRI - Ağrı'da Umut Kervanı yetkilileri yüzlerce ye ulaşarak ayni ve nakdi yardımda bulundu, yetim çocuklar Ramazan Bayram öncesi giydirildi.

Ağrı'da Umut Kervanı yetkilileri Yaptığı hayır çalışmasını yılın 12 ayında istikrarlı bir şekilde sürdüren Ağrı Umut Kervanı, çalışmalarını Ramazan ayı münasebeti ile yoğunlaştırdı. Kentte ihtiyaç sahibi yüzlerce aileye hayırseverlerin bağışladığı gıda kolisi, kırmızı ve beyaz et ile para yardımını ulaştıran Ağrı Umut Kervanı yetkili ve gönüllüleri yoğun bir program ile çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ayrıca kentte bulunan onlarca yetim çocuk da unutulmayarak Ramazan Bayramı öncesi giydirildi. Şu zamana kadar yapmış oldukları çalışmalara katkı sunan hayırseverlere teşekkür eden Ağrı Umut Kervanı Başkanı Mehmet Dağhan bu hayır çalışmalarını daha da genişletmek ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak istediklerini bundan dolayı hayırseverlere büyük sorumluluk düştüğünü kaydetti.

"İhtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını en asgariye indirmek için beraber bir çaba sarf edelim" Geçim şartlarının daha da zorlaştığını söyleyen Dağhan, "Şu anda Ramazan ayındayız. Ağrı Umut Kervanı olarak çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bütün üye ve gönüllülerimizle sahadayız, çalışıyoruz. Salgın koşulları insanları geçim şartları noktasında daha da zorluyor.

Bu konuda hayırsever Ağrı halkından hayırlarını esirgememelerini bekliyoruz. Birçok yetim, öksüz, fakir aile vardır. Bu konuda evine ekmek götüremeyen, evinin kirasını ödeyemeyen insanlarımız, ailelerimiz var. Bunların ihtiyaçlarını en asgariye indirebilmek için de hayırseverlerin hassas davranmalarını istiyoruz. Bu mübarek günde bu insanları da sevindirmek açısından hayırseverler bizimle beraber gelsinler, beraber gidip yarımları dağıtalım. Bu konuda da ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını en asgariye indirmek için beraber bir çaba sarf edelim." dedi. "Hayırseverler sayesinde bu ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını giderdik" Mehmet Dağhan, "Gittiğimiz bütün hayırseverler bizi boş çevirmediler, bu konuda Allah kendilerinden razı olsun. Hayırseverler sayesinde bu ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını giderdik.

Ramazana evleri dolu dolu bir şekilde girmelerine vesile oldular. Şu zamana kadar yürüttüğümüz çalışmaları bundan sonrada devam ettireceğiz, ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşacağız inşallah." ifadelerini kullandı. "Onların yüzlerindeki mutluluk içimizi ısıttı" Ramazan ayı yardım çalışmaları kapsamında onlarca yetime giysi yardımında bulunarak kendilerini mutlu ettiklerini belirten Dağhan, "Yapmış olduğumuz yardımlar çerçevesinde ihtiyaç sahibi yüzlerce aileye gıda kolisi, kırmızı ve beyaz et yardımı yaptık. Yüzlerce ailemize nakit desteğinde bulunduk. Ayrıca bir hayırseverimizin katkısı ile kentte bulunan onlarca yetime giysi yardımında bulunarak yüzlerinin gülmesine vesile olduk, ailelerimizin hayır dualarını aldık. Onların yüzlerindeki mutluluk içimizi ısıttı." şeklinde konuştu.

Ağrı Umut Kervanı'ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü1

Ağrı Umut Kervanı ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü2

Ağrı Umut Kervanı ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü3

Ağrı Umut Kervanı ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü4

Ağrı Umut Kervanı ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü5

Ağrı Umut Kervanı ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü6

Ağrı Umut Kervanı ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü7

Ağrı Umut Kervanı ndan yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü8

Yorum Ekle