Ağrı Tarım Park Projesi Çalışma Grubu Toplantısı

06 Ocak 2021 Çarşamba, 18:55 | Son güncelleme:
Ağrı Tarım Park Projesi Çalışma Grubu Toplantısı

Silaj ekme makinesi, pulluk, biçerdöver, kültivatör, soğan ekme ve toprak burgu makinesi temin edilerek Ağrı’da ki çiftçilerin kullanımına sunulacak.

AĞRI - Ağrı Tarım Park Projesi kapsamında çalışma grubu toplantısı düzenlendi.

Proje ile silaj ekme makinesi, pulluk, biçerdöver, kültivatör, soğan ekme ve toprak burgu makinesi temin edilerek çiftçilerin kullanımına sunulacak.
Tarım faaliyetlerinin daha bilinçli ve profesyonel olarak yürütülmesinin sağlanacağı ve iş birliği içerisinde çiftçinin ihtiyaçlarının giderileceği projenin değerlendirildiği, yapılması planlanan demonstrasyon alanları ve seraların ele alındığı toplantıda Vali Osman Varol, hayata geçirilecek proje ile tarım potansiyelimizin ortaya konulacağını ifade etti.

Toplantıya Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra, Vali Yardımcısı Ahmet Vezir Baycar, İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Engin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi ve İl Özel İdaresi proje uzmanları katıldı.

Ağrı Tarım Park Projesi Çalışma Grubu Toplantısı1

Ağrı Tarım Park Projesi Çalışma Grubu Toplantısı2

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle