Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’e teşekkür ziyareti

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’e teşekkür ziyareti

Ağrı Mehmet Şerafettin Yaltkaya İlkokulu Müdürü Kenan Aydın, sınıf öğretmeni Hacer Karakoyunlu ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin'i makamında ziyaret ederek dil sokağı ile müzik sınıfının oluşturmasına verdiği katkılardan dolayı öğretmen ve öğrenci velileri adına teşekkür plaketi takdim etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Mehmet Şerafettin Yaltkaya İlkokulu Müdürü Kenan Aydın ve sınıf öğretmeni Hacer Karakoyunlu’yu makamında kabul ederek bir süre sohbet etti.

Okul müdürü Kenan Aydın, okulda görev yapan idareci ve öğretmenler tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan "Dil Sokağı" projesi kapsamında okul koridorunun duvarlarının yabancı dil görselleri ile donatıldığı dil sokağı ve hayırseverler ile yine aynı okul idareci ve öğretmenlerinin destekleriyle müzik sınıfı oluşturarak müzik aletleriyle donatılmasından dolayı verdiği katkılardan dolayı öğretmen ve öğrenci velileri adına İl Milli Eğitim Müdürü Tekin'e plaket takdim etti. Ziyaret ve plaketten dolayı okul idareci, öğretmen ve velilere teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, meslektaşları ile bir süre sohbet etmesinin ardından misafirleri yolcu etti.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin'e teşekkür ziyareti 1

Etiketler: Kenan Aydın, Mehmet Şerafettin Yaltkaya İlkokulu, Hacer Karakoyunlu.

Yorum Ekle