Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, Patnos ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, Patnos ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Patnos ilçesini ziyaret ederek okullarda incelemelerde bulundu.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Patnos ilçesini ziyaret ederek okullarda incelemelerde bulundu.

AĞRI - Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi ile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu. Okullarda yürütülen çalışmalar hakkında okul yöneticilerinden bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğretmenlerle de bir araya gelerek istek ve taleplerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, "Çocuklarımızın; hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek, bilgi ve donanıma sahip olmaları, dinamik ve açık fikirli aynı zamanda ahlaki ve kültürel yönden gelişmiş, okuyan, düşünen ve öğrendiklerini ülkesi, milleti ve kendisi yararına rahatça uygulayabilen bireyler olarak yetiştirilmesi, ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceği için hayati derecede önemlidir"dedi. Daha sonra okul pansiyonlarında incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, yeni okul yapılması planlanan arsaları inceledi.Kaynak:İHA

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, Patnos ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu1

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin Patnos ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu2

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin Patnos ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu3

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin Patnos ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu4

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ağrı, Milli, Eğitim, Müdürü, Tekin, Patnos, ilçesindeki, okullarda, incelemelerde, bulundu.

Paylaşmak İstermisin?

Yorum Ekle