Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı

28 Temmuz 2021 Çarşamba, 18:03 | Son güncelleme:
Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı

AĞRI - Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’nin Ağrı Futbol Okulu, faaliyetlerine başladı

Ağrı'nın yetiştirdiği en önemli futbol antrenörlerden biri olan Önder Tunay koordinasyonunda gerçekleşen antrenmanlarda çocuklar hem eğlendi hem de spor yaptı.

Fenerbahçe futbol okulu koordinatörü antrenör Önder Tunay, başlayan antrenman sezonunu değerlendirirken; "Özellikle pandemi dolayısı ile eve kapanmış olan çocuklarımıza spor yapabilme olanağını sağlamak amacıyla tüm velilerimizi futbol okuluna bekliyoruz. Çocuklarımızın elinden tutup gelsinler. Çünkü spor hem fiziksel hem psikolojik gelişim için çocuklarımız da en önemli etkenlerden biri" dedi Fenerbahçe futbol okulu öğrencilerinden Enes Erdem'in velisi Baran Erdem ise; Pandemi dolayısı ile çocuklarımız evlere sıkışık bir vaziyetteydi. Teknolojiden kurtarmak, onları spor yaşamına alıştırmak için futbol okuluna kaydettim İyikide böyle yapmışım." dedi

Ağrı Askf Spor Tesisleri'nde gerçekleşen antrenmanlar Önder Tunay, Gürhan Kayar ve Baran Boyacı'nın antrenörlüğünde haftanın üç günü devam edecek. Kayıtlar için 05455452753 numaralı telefon hizmet verecek.

Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı1

Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı2

Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı3

Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı4

Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı5

Ağrı Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenmanlara Başladı6

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle