Ağrı'da üzerine kaynar su dolu çaydanlık devrilen bebek Erzurum'da tedaviye alındı

Ağrı
Ağrı'da üzerine kaynar su dolu çaydanlık devrilen bebek Erzurum'da tedaviye alındı

ERZURUM - Ağrı'da yer sofrasındaki kaynar su dolu çaydanlığın üzerine devrilmesi sonucu vücudunda 2. ve 3. derece yanıklar oluşan 9 aylık Uhud Hamza Uğur, Erzurum Şehir Hastanesinde tedavi ediliyor.

Ağrı'da yaşayan anne Büşra Uğur mutfaktayken, buradan emekleyerek odadaki kahvaltı sofrasına giden oğlu Uhud Hamza'nın üzerine yerdeki kaynar su dolu çaydanlık devrildi.

Çocuğun feryadını duyan anne soğuk su ile yanan yerlere müdahale ettikten sonra oğlunu Ağrı Devlet Hastanesine götürdü.

Buradaki il müdahalenin ardından Erzurum Şehir Hastanesi Yanık Tedavi Merkezine sevk edilen ve bacak ile ayaklarında 2. ve 3. derece yanıklar oluşan bebeğin tedavisi sürüyor.

Anne Uğur, AA muhabirine, oğlunun çok hareketli olduğunu belirterek, çocuğunun başına gelen talihsiz olaya üzüldüğünü söyledi.

Oğlunun yeni yeni emeklediğini ve mutfakta yemek hazırlarken odaya gittiğini fark etmediğini anlatan anne Uğur "Aileler ne şartta olursa olsun bu yaşlardaki çocuklarını asla yalnız başına bırakmasın. Benim çocuğum yandı, başka çocuklar yanmasın. Erzurum Şehir Hastanesindeki imkanlar çok güzel, doktor ve personele çok teşekkür ederim. İnşallah oğlum kısa sürede iyileşir" dedi. Kaynak: AA

dolu çaydanlık tedaviye alındı kaynar Üzerine - su ERZURUM devrilen bebek 1

Üzerine su - kaynar bebek alındı tedaviye devrilen çaydanlık ERZURUM dolu 2

ERZURUM çaydanlık bebek Üzerine su kaynar - alındı dolu tedaviye devrilen 3

su tedaviye Üzerine bebek alındı ERZURUM kaynar devrilen dolu çaydanlık - 4

su devrilen dolu tedaviye kaynar Üzerine - çaydanlık bebek ERZURUM alındı 5

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Erzurum, şehir hastanesi, Yanık Tedavi Merkezi.

Yorum Ekle