Ağrı'da "Başarıya Giden Yol" semineri düzenlendi

Ağrı'da "Başarıya Giden Yol" semineri düzenlendi

Ağrı'da İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda Hayrettin Atmaca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Ağrı Doğa Koleji öğrencilerine yönelik "Başarıya Giden Yol Semineri" düzenlendi.

Ağrı'da İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda Hayrettin Atmaca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Ağrı Doğa Koleji öğrencilerine yönelik "Başarıya Giden Yol Semineri" düzenlendi.

Kültür ve Kongre Merkezinde Kur'anı Kerim okunmasıyla başlayan seminerde Ömer Faruk Doğru, sunum yaptı.

Dünya Hafıza Rekortmeni ve 2018 YKS Türkiye 12. Ömer Faruk Doğru’nun konuşmacı olarak katıldığı seminere kar nedeni ile okulların tatili edilmesine rağmen öğrencilerin yoğun katılımı dikkat çekti.

Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İshak Hasanoğlu, Neriman Karakoç, Şube Müdürleri Selahattin Bilgiç, Fırat Kaya, Mehmet Ali Kızgan, Mehmet Özmüş' ün yanı sıra okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Ağrı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Emre Bakırçay'ın Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, Hayrettin Atmaca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Burhan Adıgüzel' in selamlama konuşmasının ardından Ömer Faruk Doğru' nun verdiği seminer ile devam etti.

Ağrı Kültür ve Kongre Merkezinde Sabah seansı saat 10:00' da, öğleden sonra ki seansın da saat 13:30' da ve Doğa Koleji Ağrı Kampüsü Kongre Merkezinde Sabah saat 10.00’da gerçekleşen seminerde konuşan Ömer Faruk Doğru, başarıya giden yolda dikkat edilmesi gereken hususları sıraladı.

Üniversite sınavlarına hazırlanmada düzenli tekrarın ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından dağıtılan ders kitaplarının önemine değinen Doğru, zihin kullanma yöntemleri, zihin sarayı ve zihin haritaları yoluyla kalıcı öğrenmenin mümkün olduğunu örneklerle açıkladı.

Programın ardından öğrenciler tarafından sorulan soruları cevaplandıran Ömer Faruk Doğru' ya İl Milli Eğitim Müdürü İshak Hasanoğlu ve Doğa Koleji Ağrı Kampüsü Kurucu Müdürü Engiz Eskin tarafından plaket takdimi ile program sona erdi.

Seminer, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

ağrı başarıya giden yol semineri1

ağrı başarıya giden yol semineri2

ağrı başarıya giden yol semineri3

ağrı başarıya giden yol semineri4

ağrı başarıya giden yol semineri5

ağrı başarıya giden yol semineri6

ağrı başarıya giden yol semineri7

ağrı başarıya giden yol semineri8


Yorum Ekle