Ağrı Belediyesi ürettiği asfaltla kentin yollarını asfaltlıyor

29 Temmuz 2021 Perşembe, 19:14 | Son güncelleme:
Ağrı Belediyesi ürettiği asfaltla kentin yollarını asfaltlıyor

Belediye Başkanı Savcı Sayan:
- "Yıl sonuna kadar Ağrı'da asfaltlanmayan yol ve sokağımız kalmayacak. İnşallah birlik ve beraberlik içinde ilimizi güzel iller arasında sokmak için mücadele etmeye devam edeceğiz"

AĞRI - Ağrı Belediyesi, kendi ürettiği asfaltla cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışması yürütüyor.

Belediye Başkanı Savcı Sayan, beraberindeki AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu ve Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız ile asfaltlama çalışmasının devam ettiği Hürriyet Mahallesi'ni ziyaret etti.

Çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alan Sayan, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen hafta asfalt çalışmasına başladıklarını söyledi.

Faaliyete koydukları asfalt plentinin uzun yıllar kentin ihtiyacını karşılayacağını, kaldırımları da asfalt yapacaklarını belirten Sayan, şöyle konuştu:

"Yıl sonuna kadar Ağrı'da asfaltlanmayan yol ve sokağımız kalmayacak. İnşallah birlik ve beraberlik içinde ilimizi güzel iller arasında sokmak için mücadele etmeye devam edeceğiz. Ekiplerimiz üç koldan asfalt çalışması yapıyor. Bir mahalledeki yolların tamamını asfaltladıktan sonra diğer mahallelere geçiyoruz. Hakkaniyet ölçüsü içinde bu işleri yürüteceğiz."

Özyolcu ise ekip ve araç sayısının artırılarak günlük daha fazla asfalt çalışması yapılacağını kaydetti.Kaynak:AA

Ağrı asfaltla Belediyesi yollarını asfaltlıyor ürettiği kentin 1

Belediyesi asfaltla kentin asfaltlıyor ürettiği yollarını Ağrı 2

kentin asfaltlıyor Belediyesi yollarını ürettiği Ağrı asfaltla 3

Ağrı ürettiği asfaltla yollarını asfaltlıyor Belediyesi kentin 4

Belediyesi yollarını Ağrı asfaltlıyor asfaltla ürettiği kentin 5

kentin Ağrı ürettiği Belediyesi asfaltlıyor yollarını asfaltla 6

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Ağrı, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, asfalt.

Yorum Ekle