ADİLSEV'den Adilcevaz'daki okullara kitap desteği

Bitlis
ADİLSEV'den Adilcevaz'daki okullara kitap desteği

İstanbul'da faaliyet gösteren Adilcevaz Sosyal Eğitim Kültür ve Tarihi Vakfı (ADİLSEV), Adilcevaz'da eğitim gören öğrenciler için kitap desteğinde bulundu.

BİTLİS - ADİLSEV tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen kitaplar, okul müdürlüklerine teslim edildi. Adilcevaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş, gönderilen kitapların öğrencilerin eğitimine önemli katkı sağlayacağını ifade ederek, "İstanbul Adilcevaz Sosyal Eğitim Kültür ve Tarihî Vakfı (ADİLSEV) Yönetim Kurulu ve Vakıf Üyesi Neşet Özarpacı'nın katkıları ile ilçemiz ortaöğretim kurumlarına göndermiş oldukları kitapları okul müdürlüklerine teslimini yaptık. Eğitimde kaliteyi artırmak noktasında kütüphanelerimizi zenginleştirilmesinde katkılarından dolayı başta Neşet Özarpacı ve ADİLSEV yönetimine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi. Kaynak: İHA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Bitlis haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Bitlis Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle