Abdi İbrahim, İSO 500 listesinde 8 basamak yükseldi

Abdi İbrahim, İSO 500 listesinde 8 basamak yükseldi

Abdi İbrahim CEO'su Süha Taşpolatoğlu:
- "Bu zorlu dönemde hem ülkemizde hem yurt dışında önemli yatırımlara imza attık. 2021’de de aynı azimle çalışıyoruz"

İSTANBUL - Abdi İbrahim CEO'su Süha Taşpolatoğlu, Türkiye'nin en büyük şirketlerinin belirlendiği İSO 500 listesinde bu yıl 89'uncu sırada yer aldıklarını belirterek, "İSO 500 sıralamasında hem sektör lideri olmanın hem de 8 basamak birden yükselmenin gururunu yaşıyoruz" dedi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Abdi İbrahim, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından Türkiye'nin en büyük sanayi şirketlerinin belirlendiği 2020 yılı "İSO Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesinde, önceki yıla göre 8 basamak birden yükselerek 89'uncu sıraya yerleşti.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Abdi İbrahim CEO'su Süha Taşpolatoğlu, şunları kaydetti:

"Pandeminin getirdiği zorluklara rağmen Abdi İbrahim olarak yatırımlarımızı sürdürdük. Bu zorlu dönemde hem ülkemizde hem yurt dışında önemli yatırımlara imza attık. 2021'de de aynı azimle çalışıyoruz. Aşı üretimi ile ilgili girişimlerimiz devam ediyor. 2021 yılında toplamda 100 milyon dolarlık yatırım bütçemizi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Yurt dışında da hem mevcut yatırımlarımızı kuvvetlendirmeyi hem de yeni şirket satın alım fırsatlarını takip ediyoruz. Abdi İbrahim olarak yurt içindeki liderliğimizi pekiştirmenin yanı sıra uluslararası pazarlarda da büyümeye devam edeceğiz. İSO 500 sıralamasında sektör lideri olmanın ve 8 sıra birden yükselmenin gururunu yaşıyoruz"Kaynak:AA

Paylaşmak İstermisin?

Etiketler: Abdi İbrahim.

Yorum Ekle