Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi

29.11.2015 Saat: 21:06

Sıkılaştırıcı yüz maskesi: 1 yemek kaşığı balı, 1 yumurta beyazını, 1 çay kaşığı gliserini mikserde çırpın. Karışımı yüzünüze ve boynunuza sürün. 10 Dakika kadar bekledikten sonra ılık suyla yıkayın.

Yüz temizleyicisi:
1 yemek kaşığı balı, 1 avuç ince çekilmiş badem ve ½ çay kaşığı Limon suyuyla karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp bir süre ovalayın. Cildinize iyice nüfuz ettiğinden emin olduktan sonra bol suyla yüzünüzü yıkayın.

Yüz Maskeleri

En özel yüz maskeleri tarifleri ile hayal ettiğiniz cilt tipine sahip olmanın tam zamanı. Eğer sizler de düşlerinizde ki cilt tipine merhaba demek isteyenlerdenseniz en özel yüz maskelerini uygulamaya alabilirsiniz.

Cildi Sıkılaştıran Maske Tarifi:

  • 1 adet elma
  • 1 adet limon suyu
  • Krema

Cildi sıkılaştıran maske tarifi için bir adet Elma püre haline getirilir. Elma püresinin içerisine 1 yemek kaşığı krema ve 1 adet limon suyu ilave edilir. Maske cilt üzerine masaj aracılığı ile iyice yedirilir. Cilt üzerinde sıkılaştırıcı özelliğe ev sahipliği yapan bu maske tarifi aynı zaman da leke probleminin de yok olmasına yardımcı olacaktır.
Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi

Cildi Güzelleştiren Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı badem yağı
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1 adet yaş maya

Cildi güzelleştiren maske tarifi için önerilen tüm bitkisel yağları birbiri ile harmanlayalım. Hazırladığımız yağ karışımını 1 adet yaş maya ile harmanlayalım. Elde ettiğimiz maskeyi ince bir tabaka halinde yüzümüze yedirelim ve 30 dakika bekleyelim.
Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi Tarifi

Mucizevi Cilt Maskesi Tarifi

  • 1 tatlı kaşığı bira mayası
  • 1 yemek kaşığı ılık süt

Mucizevi maske tarifi için 1 tatlı kaşığı bira mayasını 1 yemek kaşığı süt ile karıştıralım. Uygulamaya alacağımız bu özel maske tarifi cildinizin gergin ve sıkı görünüme sahip olmasını desteklemektedir. Sizler de birbirinden özel maske tarifleri sayesinde sağlıklı ve Canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.
Sıkılaştırıcı Yüz Maskeleri

Bunlara da bakmak istermisiniz

YORUM EKLE

Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Email*
Yorumunuz*
Güvenlik Kodu: Güvenlik KoduGüvenlik Kodunu Girin: