Rüyada Tel Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Tel görmek ne demek rüya tabirini rüyada tel 9356 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Güç ve kuvvete, haber almaya, Bakır Tel gönül açan haberlere ve mutluluğa, Dikenli tel şüpheli şeylere, mahrem sınırlara, Paslı tel üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada çesitli sekilde kangal veya açik olarak tel görmek, sonu gelmeyecek bir maceraya atilacaginiza ve sonunda bunun bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edecegine delalet eder.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Tel, ile ilgili yapılan yorumlar

selale

rüyamda oğlum sokaktaki çöpün yanından sarılı halde bol biktarda bir kaç balya bakır kablolar buluyor onuda kimse görmesin diye alel acele eve taşıyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS