Rüyada Sevişmek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Sevişmek görmek ne demek rüya tabirini rüyada sevişmek 8493 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bir kimseyle için seviştiğini görmek ilahi rahmet ve hoşnutluğa, hesapsız olarak esenlik yurdunu hak etmeye; İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına; Meşru olmayan her çeşit sevişme sonu ihanetle bitecek olan ortaklığa ya da velisiz ( ailesinin izni olmaksızın) evlenmeye delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Cinsi Münasebet.)

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sevişmek, ile ilgili yapılan yorumlar

bir bağyan

Rüyamda sürekli sevgilim tarafından aladatıldığımı görüyorum başka bi günde rüyamda beni boşuna kıskandığımı söylüyo yeterki sen kıskanma diyo başka bi günde benim yerime başkasını seçtiğini onla nişanlandığını görüyorum .kafam çok karıştı bu nedir acaba.

ANONIM

iki gündür rüyamda uçtuğumu görüyorum hemde kendi kollarımla sonraryere iniyorum tekrar uçuyorum ama çok yükseğe değil belli bir mesafe kadar uçuyorum sadece özlediğim bir yer olan memleketimin üzerinde. Bunun anlamı nedir merak ediyorum?

aşk böceği

ben rüyamda sevgilimle seviştiğimi görmüştüm .ertesi gün arkadaşımın bana tuzak kurduğunu anladım. o bana arabasıyla çarpmaya çalıştı. oyunculuk rolünü kapmak için

sara nadid

Ben ruiada sevismegimi gormmisdim ama annem benim sevisdigimi bilmisti ve herkes suylemisdi

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0