Rüyada Sebze Görmek

Rüyada Sebze görmek tabiri, Rüyada Sebze nedir, Sebze rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Sebze görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Sebze görmek ne demek. Rüyamda Sebze gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Sebze görmek

Mevsiminde ve taze olarak görülen ve yenen sebzeler rızka, mevsim dışında görülmeleri üzüntü ve kedere; Kötü kokulu sebzelerden yemek, gizli olan şeylerin açığa çıkmasına yahut ev halkının o kimseye olan buğzuna, Tere, nane vs. gibi sebzeleri görmek üzünntü ve kedere, Sebze ekili yeri görmek üzüntülü birtakım erkeklere, Sebzelikten sebze toplamak, hanımın akrabaları cihetinden gelecek üzüntüye, Deste deste sebze, kişiyi şerden koruyan uyarıcıya; Kuru sebze, kendisiyle malların ıslan edildiği şeylere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sebze ve Meyve Bahçesi.)

Rüyada yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar, çok hayırlıdır. Rahat ve hareketli bir hayat sürmeyi müjdeler. Domates uzaktan gelecek iyi haberlere işarettir.

Rüyada yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar, çok güzeldir. Rahat ve huzurlu bir hayatı haber verir. Domates uzaktan güzel haberler alınacağına yorumlanır.

İyi renkli, taze sebze, mal, mülk, para, zenginlik, kısmettir.

Rüyada sebze görmek, genellikle ömür uzunluguna, ümide, yasamaya ve mutluluga yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sebze görmek üzüntü ve kederdir. Sebze tarlasi, enistesi olan erkeklere isarettir. Bir kimse rüyada kendisinl bostandan bir deste sebze topladigini görse, serden kaçinmasi lazimdir. Kuru bakla, kendisiyle diger mallarin islah edilecegi bir maldir. Bazi tabirciler, baklanin hepsi güzel, bazilan da çirkindir, demislerdir. Yine bazi tabirciler sebzelerin hepsi ticarete, erkeklere, hüzün ve kedere, çocuk ve mala isarettir. Rüyada pismis sebze yedigini görse, her seyden hayir ve menfaata. ferah ve sürura, rütbeye ve serefe nail ve her seyde ticaret ve faide görür.

rüyada Sebze görmek
şehmuz Sebze rüyasırüyamda kendimi sebzeli bahçede gördüm bunun anlamını ögrene bilirmiyim

sultan Sebze rüyasıruyamda eşimle beraber bi kayısı agaclarının oldugu bı bahcedeyız baska bı adam bahcenını içini gosterıyor arkaya ev yaptırdılar heryere kum çimento dokuldu dıyo bende ayagımın dıbınde köy salatalığı yani küte deriz biz onu goruyorum yarısı toprakta yarısı dısarda ekmış olamazlar çunku toprak inşaat sahası dıyorum sonra tanımadıgım bırını küteyi toplarken goruyorum bende baslıyorum kuru taşlı topraktan elımle kazıyarak toplamaya ayrıca sankı o bahcelı evı alıcıymışız gıbı anlatıyo o kişi

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Sebze Görmek Benzer Rüyalar
 • Sebze ve meyve bahçesiRüyada Sebze ve meyve bahçesi

  Eşe, çocuğa, mala, iyi geçime ve sıkıntıdan kurtulmaya, Bahçeyi sulamak eşiyle ülfet ve ünsiyete, Bilinenmeyen bahçe, Cennet nimetlerine

 • HalRüyada Hal

  rüyada sebze halini gören insan gördügü sebze ve meyvelerle ilgili yorumlara

 • HalRüyada Hal

  Rüyada sebze halmi gören insan gördügü sebze ve meyvelerle ilgili yorumlara

 • Sebzelı yerRüyada Sebzelı yer

  Rüyada sebzeli yeri görmek, üzüntülü birtakim erkeklere delalet eder. Rüyada bostanindan bir deste sebze topladigini gören kimseye haniminin

 • EzmeRüyada Ezme

  Rüyasında meyve, sebze gibi şeyleri ezen kişi, işini bir an önce

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.