Rüyada Kabak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kabak görmek ne demek rüya tabirini rüyada kabak 751 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kabak görmek, itibarli, sanli, insanlara yakin, iyi idereci, alim veya doktor olan bir kimseye isarettir. Rüyada kabak görmek, hasta için sifadir. Bunun için kabak, rüyada görülen pismis seylerin en iyisidir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse, dininden, nefsinden sevgilisinden veya çocugundan kaybettigi bir sey yine kendisine döner. Rüyada kabagi pismeden yedigini gören kimseye, cin tarafindan korku erisir veya bir insanla münakasa eder. Rüyada kabak agacinin gölgesinde oturdugunu gören kimse, halk ile iyi geçinir. Bazi tabirciler, kabak agaci, mali olmayan bir fakirdir, dediler. Rüyada kabak tarlasindan kabak topladigini gören kimse, Yunus (A.S.)'in kissasina binaen hastaligindan kurtulur. Kabak, basa kakmaga ve azarlamaga isarettir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse, yedigi miktarca bir ilmi ögrenir veya daginik olan seyleri bir araya getirir. Kabak keder, sikinti, dar geçim veya hastaliga ya da hapse isarettir. Bazende rüyada kabak yemek, zihin ve zekanin iyiligine isarettir. Kabaktan yapilan kaplar hafif ruhlu, faydali, güzel ve yüce kadinlara isarettir. Bir kimse rüyada çig kabak yedigini görse, çekismege ve serre isarettir. Kab içerisinde olan pismis kabagi yese, üzüntü ve kedere isarettir. Eger yedigi pismis kabak, kab içerisinde degilse, nzka, bazen de kaybettigi seyi bulmaga isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kabak, ile ilgili yapılan yorumlar

songül

rüyamda elımde tatlı kabağını elimde parçalanmış gordüm nedir acaba

arife

Ruyamda yolda yürürken kabaklar gördum biz yeni ekmiş olmamiza ramen onlar büyümüştü

melis

rüyamda siyah giyinen bir adam mutfağa geçip oyacak alyor ve bende tavuk pişiriyorum ama hepsi siyah oluyor sorada ben yeni dünya yiyorum ve mısır göryırum kocaman bir tarla yarısı sarı yarısı yeşil.

ahu

teyzemin kucağında yeşil çiğ kabaklar gördüm

ayşe

rüyamda yeşil kızrtmalık kabaklar gördüm birsürüydü onları yıkıyordum insanlarda almakiçin sıradaydılarama benim evim deyildi sevdiyim bir insanın eviydi nedir acaba

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0