Güzel ahlaklı, iffetli insanlar hayır dileyen kimselere, evin

Rüyada Kaz Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kaz görmek ne demek rüya tabirini rüyada kaz 6116 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Güzel ahlaklı, iffetli ve insanlar için hayır dileyen kimselere, evin hanımına, Kaz eti, komşu ve yakınlarından bir kadın eliyle rızıklanmaya, Kaz ile konuşmak kadın cihetinden şeref ve yücelik bulmaya, Bir yerden kaz sesleri işitmek, o bölgede meydana ggelecek üzücü gelişmelere delalet eder.

Kaz görmek çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kişiler var demektir. Kaz eti yemek size zararı dokunacak birisiyle ortak hareket edeceğinize yorumlanır.

Kaz görmek çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kişiler var demektir. Kaz eti yemek size zararı dokunacak birisiyle ortak hareket edeceğinize yorumlanır.

Yardım seven, sözünü esirgemeyen, patavatsız dosttur. Kaz yakalamak ise iyi paradır.

Rüyada evcil kaz görmek mal ve nimettir. Evinde veya mahallesinde bir çok kazlarin bagristiklarini görmek, musibet ve bela gelecegine hüzün ve kederle karsilasilacagina delalet eder. Kazin, kendisi ile konustugunu gören, zengin bir kadinla yolculuga çikar ve bu yolculukta hayir ve bereket elde eder. Kirmani ye göre; Rüyada kaz ve ördek görmek, asil bir aileye mensup zengin ve gösterisli bir kadinla tabir olunur. Sürülerle ördek ve kaz görmek ucuzluk, bereket ve nimete; azini görmek de aileye delalet eder. Bir baska rivayete görede: Kaz eti yedigini gören kimse, komsularindan mal. zengin ve neseli bir kadinla riziklanir. Bazi tabirciler derler ki, kaz, kadir ve kiymetli, takva ve ibadet sahibi ve iffetli olan birtakim insanlara isarettir. Bir kims e rüyada kaz ile konusursa, hanimi tarafindan seref ve yücelige nail olur. Bir kimse sehirden veya bir mahalleden kaz sesleri isitse. o yerlerden musibet sesleri veya ölüm haberi isitmesine isarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kaz, ile ilgili yapılan yorumlar

AYGUL MERD

ruyamda 3 tane beyaz kaz koları kırylmış

akın

rüyada bir kaz ayağımda bir kaz da kolumu ısırdı

Selocan 44

Rüyadj komsunun iki adet kaz yavrusu çalldım

ayse

yuksek bı yerde oturuyorduk asagısı ucurum ve denız bırden denızde kocaman kazlar belırdı uzerınde ınsanlar vardı denız kotulestı hava karardı sallantı tarzında seyler oldu yerle bır oldu heryer sonra bu kazlar gorundugu zaman felaket olur dıyen bırısı oldu yada bn hatırlamıyorum sonra hersey duzeldı

fatma

kaz kumesi iki kaz konuşuyor yumurtaları hemen alıyorlar sıcak alınırmı diyorlar olmaz olmaz diyorlar

KAZ SÜRÜSÜ

Kaz sürüsü gördüm,ama bağırmıyorlar sadece oylece geniyorlardı.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5251