Rüyada Kartal Görmek

Rüyada Kartal görmek tabiri, Rüyada Kartal nedir, Kartal rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Kartal görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Kartal görmek ne demek. Rüyamda Kartal gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Kartal görmek

Şeref ve itibara, güzel bir adla anılmaya, övgüye ve memuriyete; Kartal ülkenin melikine, eve bir kartal konması devlet kuşu ve talihli günlere, Kartalı sevk ve idare etmek yahut ona binerek uçmak şeref ve yüceliğe, Kartalın yere doğru süzülerek inmesi vefatın çok yaklaştığına, Kartalın eti, kemiği ve tüyleri hayra, yeni derecelere ve itibar kazanmaya, Kartalın başı üzerine konduğunu görmek idam edilmeye, Kartal yavrusu necib evlada delalet eder.

Rüyada kartal görmek başarının işaretidir. Bir kartal öldürmek dertlerin aşılacağı anlamını taşır.

Rüyada kartal görmek başarının işaretidir. Bir kartal öldürmek dertlerin aşılacağı anlamını taşır.

Yükseklerde uçan kartal görmek, başarının işaretidir. Hayallerinizi gerçekleştirecek ve büyük başarılara imza atacaksınız.

Güç, başarı, nüfus, mevki olarak yorumlanır.

Rüyada kartal görmek, kuvvetli, heybetli, savasabilir biriyle tabir olunur. Bir kartali olup kusun da kendisine itaat ettigini gören, devlet adamlarina yakin ve arkadas olur. Bir kartala binerek uçtugunu gören, büyük bir serefe erer veya uzun bir yolculuga çikar. Bir kartal avladigini gören, devletin itimadini kazanip her yerde söz sahibi olur. Bir kartalin kendisine pençesiyle vurdugunu gören, devletten zarar görür. Gökten bir kartalin süzülüp indigini gören, hemen vefat eder. Rüyada kartal yavrulari iyi evlada, eti, kemigi, tüyü, büyükler tarafindan verilecek mala ve serefe isarettir. Kirmani ye göre; bir kartala binerek göge kadar uçtugunu gören, uzun bir yola gider ve bu yolculukta nimet, seref ve mal elde eder. Eger düserse, bunlardan yoksun kalir. Bu uçustan geri dönmez ise, vefat eder. Selametle dönerse. hayir bulur. Rüyada görülen kartallar, pençesiz, yani tirnaksiz iseler, meleklerle tabir olunur. Kartal yavrularini tuttugunu gören, evli ise esi erkek çocuk dogurur. Evli degilse genç bir kizla evlenir. Basinin üstünde bir kartal durdugunu gören, asilir. Danyal aleyhisselama göre; evine veya Mahallesine bir kartal indigini görmek, o yer hakiminin bir hayirda bulunacagina delalet eder. Cafer i Sadik a göre ; rüyada kartal görmek sekiz sekilde tabir edilir: Seref, emir, baskanlik, meth (övgü), iyi ün, yüksek bir mevki, emir ve yolculuk. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada kartalla mücadele ettiginl görse, Amiri ona kizar ve onu rahatsiz etmek için zalim bir kimseyi ona musallat eder. Kartala malik oldugum gören kimse, büyük bir mülke, izzet ve serefe kavusur. Bir kimse rüyada bir kartala malik oldugunu, onunla beraber uçtugunu ve kendisinden korkmadigini görse, o kimsenin isi iyi ve kendisi zalim olur. Kartal yavrusuna kavustugum gören kimsenin kadri yüce bir çocugu olur. Bu rüyayi gündüzün gören kimse, hasta olur. Eger kartal yavrusu kendisini tirmalasa, o kimsenin hastaligi uzar. Rüyada bogazlanmis olarak görülen kartal devlet ricalinden birisinin ölümüne isarettir. Kartal, salih kimselerle de tabir edilir. Rüyada kartal gören ve sesini isiten kimse bir adamla mücadele ve kavga eder. Kartal etinden yiyen veya onun kanadindan ya da kemiginden bir sey alan kimseye, mal gelir. Bir kimse rüyada bir kartalin kendisini yüklendigini ve onunla beraber evine dogru uçtugunu görse, o kimse iyi bir yolculuk yapar. Onunla beraber göge dogru uçtugunu görse, onun yolculuk esnasinda ölecegine isarettir. Kartal uzun ömre, çokça mala ve harbe isarettir. Bazen de bu kusu görmek; bid ata ve hidayetten sapikliga gitmeye isarettir. Bazen de bu kus, Aile efradini kiskanmaya isarettir. Bir kimse rüyada kendisiyle beraber kartalin gökten düstügünü görse, o kimsenin maksat ve arzusu tamamlanmaz.

Başarının işaretidir. Bir kartal öldürüyorsanız, tüm sorunların üstesinden gelecek ve engelleri aşacaksınız.

Başarının işaretidir. Bir kartal öldürüyorsanız, tüm sorunların üstesinden gelecek ve engelleri aşacaksınız.

rüyada Kartal görmek
SUDE Kartal rüyasıben 13 yaşındayım ...rüyamda siyah beyaz bir kartal gördüm...mutfakta balkon kapısını kaplamış kanatlarıyla öylece duruyordu.....saha sonra yanında ve tavanda da yavrularını gördüm .....evde misafir vardı su içicektim ilkten fark etmedim sonradan gördüm ve kapıyı kapatıp kaçacaktım ki birden kapıyı gagasıyla aralama çabasına girdi bağırdım da sonra uyandim sizce ne anlama geliyor.......ve bu arada akşam rüya anlatmak neden sakıncalı öğrenmek istiyorummm :) yardım ederseniz çok mutlu olacağım....SAYGILAR...

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Kartal Görmek Benzer Rüyalar
  • KartalRüyada Kartal

    Basarinin isaretidir. Bir kartal öldürüyorsaniz, tüm sorunlarin üstesinden gelecek ve engelleri asacaksiniz. Bir kimse rüyada kartalla

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.