Çukur kazmak, insanların dilinden sıkıntıya düşmeye

Rüyada Çukur Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Çukur görmek ne demek rüya tabirini rüyada çukur 4076 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Çukur kazmak, insanların dilinden sıkıntıya düşmeye; Kazılmış yahut doğal olarak bulunan çukurun içine girdiğini görmek, başa gelecek bir sıkıntıdan sonra düze çıkmaya, güzel bir duruma gelmeye delalet eder.

Rüyada çukur görmek dikkatli olmanız gerektiğine, işlerinizin kötüye gidebileceğine işarettir .

İş yaşamınızda temkinli olmanız gerektiği anlamına gelir. Hayatın sonunun geldiğine, yaşamınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine işarettir.

Derin bir çukura baktığınızı gördüyseniz, iş hayatında gereksiz risklere gireceğiniz, aşk hayatınızda da dürüst davranmayacağınız anlamına gelebilir.

Engel, sorun, anlaşmazlık olarak yorumlanır. Çukur kazdığını gören kimse, duygularına dikkat etmelidir.

Rüyada çukur görmek iyi degildir. Rüyasinda bir çukura düstügünü ve çikamadigini görmek, islerinin bozulacagina, çukurdan çiktigini görmek, bozulan islerinin düzelecegine, bir çukur kazdigini görmek, islerini ihmal ettigine, kendisini eglenceye kaptirdigina; bir çukuru doldurdugunu görmek, durumunu düzeltmege çalistigina, bir çukurdan atladigini görmek, bir tehlike geçirecegine, Su dolu bir çukur görmek, tehlikenin uzaklastigina, içinde (akrep ve yilan gibi) tehlikeli hayvanlarin bulundugu çukur görmek, iflas edecegine delalet eder. Rüyada derin bir çukur içinde gittigini gören kimseye, sonunda genislik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder. Rüyada derin bir çukur kazdigini gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düsürülür.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Çukur, ile ilgili yapılan yorumlar

NURSEN

RÜYAMDA KANALİZZASYONA DÜŞEN 12 YAŞLARINDA 3 KIZI DÜŞTÜĞÜNÜGÖRDÜ VE BUNLARIN İLKKİNİ ABLAM SAÇINDA VE BAŞINDAN TUTUP ÇIKARIYOR DAHA SONRA BEN İÇİNE GİRİP DİĞER İKİTANEYİ ÇIKARIYORUM AMA ÇOK AĞLIYORLARDI

yavye

komşunun yerinde çam ağacı için açılan çukur u görmek

Akif

Kızım yok ama ruyamda içine düşerken kurtardım

figen

Cukur derin ama etrafi dar ve icine girmeye calismak

bircan

çukurun içinde durup etrafa bakma.kimseler yokhava karanlıkakşam üstü gibi

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5009