Rüyada Cuma namazı kılmak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Cuma Namazı Kılmak görmek ne demek rüya tabirini rüyada cuma namazı kılmak 3912 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada bir camide Cuma na mazi kildiginizi görmek, ahiretinizi düsündügünüze, simdiye ka dar yaptiginiz ibadetlerin (c.c) indinde makbule geçtigine yorumlanir. Eger cuma namazini her hangi bir yerde, mesela kib leden baska bir yöne dogrularak kiliyorsaniz, dini kurallarin hiç birine önem vermediginize ve bunu her yerde açikça söyleyerek günah islediginize isarettir. Vakitli vakitsiz namaz kilmaniz imaninizi tazelemek gerektigine yorumlanir. Her hangi bir vakit namazina niyet etmis iseniz, belirli bir sekilde yaptiginiz veya yapacaginiz bir hayrin mükafatini göreceginize isarettir. Cuma günü cenaze namazi kilmak memleket büyüklerinden birinin oldugu kadar, aileniz içinde veya yakin tanidiklarinizdan sevdiginiz ve itibar ettiginiz yasli bir kimsenin ölüm haberini alacaginiza delalet eder. Abdestsiz cuma namazi kildiginizi görmek ise, size üzüntü ve recek ve neticesi çok karisik bir olayla karsilasacaginiza isaret tir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Cuma namazı kılmak, ile ilgili yapılan yorumlar

filiz sezg

rüyamda camide kadınlar içinde tek başıma bir ben namaz kılıyordum başka kadınlar bana laf atıyorlardı o konuşmaz duymaz diyorlardı ben devam ediyordum.

kadriye

merhabalar rüya yorumlarınız çok gerçekci ce acıklayıcı benimde gördüğüm bir rüya ve hala etkisindeyim ama sizlere nasıl ve nerden yazacağımı bilemiyorum yardım ederseniz sevinirim

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0