Rüyada bir bisiklet görmek veya binmek, karışık sorunla

Rüyada Bisiklet Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Bisiklet görmek ne demek rüya tabirini rüyada bisiklet 3609 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada bir Bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı birtakım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Rüyada Bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı bazı yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi çabasıyla sorunların üstesinden gelecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Yakında çok önemli bir karar almak zorunda kalacaksınız. Bisikletle yokuş yukarı çıkıyorsanız güzel günler sizi bekliyor demektir.

Sıkıntıyı izleyen rahatlıktır.

Rüyasinda bisiklet görmek, verdigi kararlar da daima yanilip zarar ettigine delalet eder. Bisikletle bir yere git tigini görmek, yapacagi herhangi bir iste hayir olmadigina; üzerinde kendisi olmadigi halde bisikletinin gittigini görmek, bir ta kim yalanci insanlarla isbirligi ettigine; bir bisiklet satin aldigini görmek, sonunda zarar edecegi bir ise girmek istedigine isaret tir. Bazilari diyor ki: Rüyada bisiklet görmek, o rüyayi görenin güç ve çetrefilli bir konuyla karsi karsiya gelecegine, ve o meselenin de ancak bir sürü hatalar yapildiktan sonra düzelecegi anlamina ge lir. Bisikletle yokus yukari çikmak, rüyayi görenin evindeki ve is hayatindaki güçlükleri nihayet yenecegine isarettir. Bisikletle ba yir asagi inmek, mutlu geçen hayatin beklenmedik bir anda gele cek kötü haberlerle degisecegine yorumlanir.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bisiklet, ile ilgili yapılan yorumlar

hacı

yeni bisiklet görmek

dido

rüyamda arkadaşımla bisiklete bindik o düz ben ters bindim

enes

rüyamda bisikletle uzun yola çıkıyordum ?

kerem

ben bisikletteydim dört tarafımın hepsi demirle kaplıydı ışınla demirin içinden geçiyordum frene basıyordum hala durmuyordu beni o dört taraflı demirin içine doğru götürüyordu içine girdiğimde ışınla çıkamıyodum

remo

fayton şekliinde bisiklet gördüm çok güzeldi

Ceren

Yokuş yukarı çıkmıyordum ki yokuştan iniyordum. O ne demek?

meltem

benim bisikletim yok babm bana almıyor am rüymda bisiklete ben biniyodum ve ben çok hayal kuruyorum rabim bana elbet birgün bisiklet verir

servet

bisikletle bi yolda gidiyorum önümde bi cocuk oturuyor gittiğim yolda bi sürü yılan var bi tanesi saldırıyor bisikletin lastiğini ısırıp patlatıyor bisikletten ağağımı yere koyduğumda uyandım.

gamze

bisiklet rüyası : arkadaşım ile ben villamızın bahçesinde bisiklete biniyorduk ben de ona bahçeden çıkıp dışarı yokuşta sürelim demiştim o da tamam diyerek bisiklet ile yokuştan aşağı inmiştik sonra bir adamdan kaçıp o yokuştan geri çıkıp eve gidiyorduk ben bir ağaca çarptım daha sonra evimize bisiklet sürmeye devam ettik

BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ♥ :)

özlem

rüyamda balona bağlanmış bisiklet gördüm

ismail

sevgilimin arkadaşları vardı onlara bisiklet vermedi bana verdi

eren

sevdiğim kişinin bisikletten düştüğünü gördüm ve onu kaldırıyordum.

esra

bisklette arkadaşlarım yeni bisiklet almiş bende almişim ve ve onlarla binyoruz

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4909