Rüyada Apartman Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Apartman'ın yorumu 3179 ve rüyasında Apartman'ı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada Apartmanla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Apartman nedir

Her çeşit yüksek binalar sıkıntılı hayata, meydana gelecek bir olayın küçük belirtilerine, Çevresi açık yahut birkaç katlı basık binalarla kaplı Apartman mağrur ve cimri insana, Şehir merkezi dışında yahut köyde görülen Apartman meydana gelecek garip birr duruma delalet eder. ( Apartman dairesi için Bakınız; Bina.)

Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder.

Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder.

Ailede birtakım tartışmalara hazırlıklı olun.

Apartman veya bu tür çok katlı binalar, iş olarak yorumlanır. Ne kadar büyük ve güzelse işi de o derecede önemlidir.

Rüyanizda bir apartmaniniz oldugunu gör meniz, sizin hayal sahibi oldugunuza isarettir. Bir apartmanin kapicisi oldugunuzu ve kalorifer dairesinde çalistiginizi görmek, yeni bir daireye tasinacaginiza, bir apartmanin sahibi olup, bahçesini çiçekle meye ugrastiginizi görmek evleneceginize veya çocuklarinizdan birini evlendireceginize delalet eder. Bir apartmanin önünden geçip, onun büyüklügüne bakan ve bu kadar büyük bina karsisinda sasiran insan, kendisine verilen yeni bir is hususunda onu basarip basaramayacagi hakkinda kuskuya düser. Büyük bir apartmanda yukari katlara çikmak için, .asansöre bindigini gören, uçakla uzak bir yolculuga çikar, veya ;uzak bir yerden bir yolcusu gelir veya önemli bir haber alir. Bir baska rivayete görede: Rüyada güzel dösenmis bir apartman dairesi görmek, zenginlik ve refaha alamettir.

Ailede birtakım tartışmalara hazırlıklı olun.

Ailede birtakım tartışmalara hazırlıklı olun.

Apartman Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Apartman yorumları

salih

uzaktan yüksek katlı binalara bakıyorum bisürü bina vardı

muttalip

Ruyamda apartmandaki bir asansorun icindeyim ve bi zaman sonra asansoru kontrol etmeye calisiyorum icindekileri kurtarmaya zincirler falan vardi

babam

rüyamda ana caddeyim.üzerimde daracık kıyafetim var.yürümekte zorlanıyorum

CENNET

APARTMANDA OTURDUĞUMU GÖRDÜM AMA ŞİMDİDE APARTMANDA OTURUYORUM

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica