Şuan sitede 3894 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Gülmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Gülmek görmek ne demek rüya tabirini rüyada Gülmek rüya yorumunu okumaktasınız.

kahkahalarla güldügünüzü gördüyseniz, bircok yeni arkadaslar edinecek ve elinizi attiginiz her iste basari kazanacaksiniz. alayci bir sekilde gülmek, hastaligin isaretidir.

Rüyada kahkahasiz gülmek ferahlik ve sevince isaret eder. kahkaha ile gülmek ise, aglamaya isaret eder. rüyada yapilan bir sakadan dolayi gülünürse, saka yapan kimsenin uyanikken insaniyetsizligine isaret eder. bir seyi taklid etmekten dolayi gülmenin tabiri de böyledir. rüyada gülmek üzüntüdür. bazi tabirciler, rüyada güldügünü gören kimse, erkek bir cocukla müjdelenir, dediler. tebessüm ettigini görse, iyilik ve sevince isaret eder. bazen de bu rüya gördügü gibi cikar. bir kimse rüyada bir yerde güldügünü görse, orada ucuzluk ve bolluk olur. rüyada ölmüs bir kimseyi gülüyor görse, o kimsenin ahirette durumunun iyi olduguna isaret eder. rüyada gülmek, hafiflik ve ahmakliktir. Özellikle bu rüyayi görenler, selahiyetli kimse iseler, bunlarin görevlerinden alinmalarina isaret eder.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Gülmek Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Gülmek  gülümsemek görmekRüyada Gülmek gülümsemek görmek

  Kahkaha atmaksızın gülümsemek sevinmeye, bolluğa, erkek çocuğuna, Yersiz ve zamansız gülmek hafifliğe, üzülmeye, Ölünün

 • rüyada Gülmek görmekRüyada Gülmek görmek

  Kahkahalarla güldüğünüzü gördüyseniz, birçok yeni arkadaşlar edinecek ve elinizi attığınız her işte başarı kazanacaksınız. Alaycı

 • rüyada Gülmek görmekRüyada Gülmek görmek

  Uykudan sabahleyin gülerek uyanmak bol para ve saadetin gelecceğini müjdeler. Bir şakaya gülmek sevince, mala ve zenginliğe kavuşacaktır.

 • rüyada Kahkaha görmekRüyada Kahkaha görmek

  Rüyada kahkaha ile gülmek. üzüntü ve aglamaya isarettir. Bazi tabirciler de kahkaha ile gülmek, erkek bir çocuk ile müjdeye isarettir.

 • rüyada Yüze gülmek görmekRüyada Yüze gülmek görmek

  Bakınız; Dalkavuk.

Gülmek Rüya yorumları
Ahmet

Ben İse Rüyamda Köpeğin Sol Bacağımı Isırdığını Gördüm. Çok Şiddetli Isırdı ki Hemen Uykudan Fırladım Uyandım Yani ve Uyandığımda Bacağım Hayla Ağrıyodu Lütfen Yorumlarmısınız Arkadaslar :)

m cemile

uyudumda olduyumu goruyorum uyanmak istiyorum amma biri beni zorluyor

melisa

ruyamda bir bebek goruyorum opmeye calisdigim zaman elimde kayp oluyor

ela

bızım akraba ruyasında benım cok guldugumu gormus hemde yemek yerken gormus alla alla:)

eda

bu yorumu çok sevdim

seyma

sevgilim sinavi kazandigim goruyodu guluyordum hep stresim cok allah rizasi icin dua edin kazanayim:(

Nevim

komsularım birbirlerini kıskanarak yaptıkları haraketten onlara gülüyorum.

hülya

rüyamda bir köprü var ve ben orda otobüs bekliyorum ablamda az ilerde bekliyo ama köprü alcakta nerdeyse ayagımda tam hatırlamıyorum hatırladıklarım bu kadar

samet

arkadaşlarla oturmuş konuşup gülüyrduk

esra atuk

rüyamda gülüyorum ama güldüğümün farkındayım.ama kendime engel olamıyorum.hatta eşim duydu güldüğümü ona cevap veriyorum ama hala gülüyorum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.