Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Yaşlı Kadın görmek ne demek rüya tabirini rüyada yaşlı kadın 1166 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada yasli kadin görmek, acizlige isarettir. Bazen yasli kadin, elden giden dünyaliga ve üzüntüye, bazen de ahirete isarettir. Yasli kadin görmek, saraba da isarettir. Bazen Rüyada yasli kadin görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya isarettir. Bazen de hile yapmaya, arkadan giybet edip yüzüne karsi Alay eden kimseye de isarettir. Hasta olan yasli kadini görmek, acizlige, susamis yasli kadini görmek ise, kitliga isarettir. Rüyada yasli kadinin çocuk oldugunu görse, kitlik sona erer. Rüyada taninmayan yasli kadin bir hastanin yanina gelse, o hastanin öleceginden korkulur. Rüyada yasli bir kadinin hamile olan bir kadinin yanina gitmesi, sirf hayirdir.Yasli kadin görmek, ot bitirmez bir yere de isaret eder. Yasli bir kadini peçeli görmek, zorluk ve pismanliga isarettir. Bir kimse rüyada yüzü çirkin yasli kadin görecek olsa, bela ve harbe isarettir. Rüyada yasli bir kadina dönüstügünü gören kimse, agirbasli olur. Taninmayan yasli bir kadin kitlik bir seneye isarettir. Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yasli kadin indigini ve halkin da buna taaccüp ettigini görse, o kadin kitlikla tabir edilir. Rüyada çirkin görünüslü yasli bir kadin görmek, harp ve kitligin sona ermesiyle müjdedir. Çok zayif olan yasli bir kadin, kitlik senedir. Rüyada yasli bir kadinin kendi evine girdigini gören kimseye, dünya yönelir. Yasli bir kadinin kendi evinden çiktigini görse, dünya kendisinden yüz çevirir. Bir kimse rüyada yasli bir kadinla bir seyler alip verdigini veya onunla ugrastigini görse, dünya ile ugrasmaya isarettir. Bir kadin rüyada kendisini kocamis görse, o kadinin dünyada halinin iyi olduguna isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yaşlı Kadın, ile ilgili yapılan yorumlar

özlem

ruyamda yaşli kadın persembe gunu oruç tut dıyordu lutfen ne anlama gelıyor soyleyın

Emrah

Rüyamda yaslı bır kadın gordum ona dogru ılerlıyordum,ona yasını sordum cevap verdı 100 dedı ben 180 anladım sora yanına dogru gıttım okadar.gerısını hatırlamıom(bu kadını iş yerımın onunde gordum)

inci

Rüyada yaşlı kadın evini mütahite vermesi ne demek

yasemin

mrblar rüyada yaşlı kadını hamile görmek ne anlama gelir..yorumlarsanız çok sevinirim.

türcan

rüyada yaşlı ve siyahlara bürünmüş bi teyze beni kamyonla ikna edip biryerlere götürüyordu ama anlam veremiyodum ve benide siyahlara bürüdü teyze kamyonu sürüyodu yüzünde pece vardı

umut

rüyamda yaşlı bir kadının vindyim bana tk vrdi

gülşah

Rüyamda karşı komşu teyze çok bakımlı bir şekilde bana gülüyordu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0