Rüyada Yorgan Görmek

sponsorlu bağlantılar

Rahatlık ve kuvvete, emniyete, dinlenmeye, faydalı bir kadına,erkeğin birlikte yatacağı kadına, Yorgan ve çarşaf güçlü, güvenilir, güzel bir kadına, Yorgan ve çarşafa büründüğünü görmek evlenmeye, Yorgan alıp içinde uyumak evlenmeye, rahata ermeye delaleet eder.

Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır.

Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır.

Yorgan, mutluluğun işaretidir. Doğru ve mantıklı davranışlarınızla geleceğinizi garanti altına almışsınız.

Bekarlar için evliliktir. Yırtık yorgan ve kişinin üstünden yorgan atması ayrılıktır.

Rüyada yorgan görmek, mutlaka bir mal sahibi olmanizi gösterir. Bu mal yeni bir elbise, bir ev, bir tarla, bir . dükkan veya bir Araba da olabilir. Nablusi ye göre, yorgan görmek esle yorumlanir. Rüyada bir yorgan satin aldigini gören evlenir. Yorganin çalindigini veya yandigini gören, esi ile kavga eder, yahut bosanir. Her ne sekilde olursa olsun, esler arasinda ayrilik olur. Yorganin yirtik veya kirli oldugunu görmek, esinin ahlaksiz olduguna; kendine vefasi ve sevgisi olmadigina delalet eder. Yorganinin siyah oldugunu görmek, bilgi sahibi olacagina, veya sevinecegine isarettir. Cafer i Sadik a (RA) göre, rüyada yorgan görmek üç sekilde tabir olunur: Bilgili bir es, bakire hizmetçi, yüksek mevki. Yorgan çarsafi güzel kadin ve esle tabir olunur. Kirmizi yorgan çarsafi görmek, kadinlar yüzünden düsmanliga ve kavgaya delalet eder. Beyaz ve temiz yorgan çarsafi aldigini ve yatagina serdigini gören güzel bir kadinla evlenir. Çarsafinin çalindigini veya yandigini veyahut yirtilip kullanilmaz hale geldigini gören, esinden ayrilir veya aralari bozulup ayrilirlar veya eslerden biri vefat eder. Çarsafin güzel ve temiz olmasi esinin güzelligine, çirkin ve kirli olmasi çirkinligine ve pis olmasina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada yorgan görmek, erkegin kendisiyle yatacagi kadina isarettir. Rüyada geceleyin bir yorgan alip ve onun içinde uyudugunu gören kimse, bir kadinla evlenir veya rahatliga kavusur. Yorgan rahatlik ve kuvvettir. Bazi tabirciler, yorgan faydali bir kadindir, dediler.Yorgan emniyet, rahatlik ve dinlenmeye de isarettir.

Rahata kavuşmak olarak yorumlanır.

Yorgan Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yorgan yorumları

BİRSEN

RÜYAMDA YORGANIMDA HAMAM BÖCEĞİ GÖRDÜM YORUMLARMISINIZ LÜTFEN

serpil

iyide bu rüyaları hep erkekler mi görüyor. Hep erkeğin üzerinden yorum yapılmış çok saçma!!

kahroloji

yorgan uykudur mutluluktur

selime bas

ruyamta abim yorgan icinte yengem birilerine yastik kılıfı tikiyor ayni otata

dıle

Rüyamda yurtta sürekli kullandığım yorganımı gördüm .bir yere gidiyorum ama yorganım yol kenarında serili bir şekilde duruyor almak istiyorum ama arkadaşım bu duruma mani oluyor.

yakamoz

Rüyamda yorgan gördüm ve yorganın alt kısmısmıyla izerinize ortüğünüzde sırta gelen yerin ust kısmıda kımızı ust tarafın kımızı olan yeri dantelli yorganın geri kalani ust tarafı bembeyazdı her iki renkte o kadar canlı temiz ve goz aliciydi actim yorganı serdim ve baktim anlamı nedir cevap verirseniz cok sevinirim

halime

rüyamda başka bir rüya görüyorm ve babamın üstüne yorgan örttüm ama yorgan babama kısa geliyor..... lütfen cevap

nesrin

ayrildigim is yerinde hali calistigimi mavi yesilcarsafli yorgan cok bos caybardagi elbise paydos sati gelmis baskalari yardim ediyo

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica