Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada yanardağın patladığını görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Bu Rüya orta yaşlı biri için, gönülsüz olarak çevresinin değişeceğine işaret eder. Genç bir kadın için ise, çok seveceği iyi fakat iyi huylu olmayan birisiyle evleneceğine yorumlanır. Bir yanardağın gürültüyle faaliyete geçmesi önemli birisiyle bir sorun hakkında görüşme yapmak demektir.

Rüyada yanardağın patladığını görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Bu rüya orta yaşlı biri için, gönülsüz olarak çevresinin değişeceğine işaret eder. Genç bir kadın için ise, çok seveceği iyi fakat iyi huylu olmayan birisiyle evleneceğine yorumlanır. Bir yanardağın gürültüyle faaliyete geçmesi önemli birisiyle bir sorun hakkında görüşme yapmak demektir.

Püsküren bir yanardağ, büyük kavgaların ve ayrılığın işaretidir.

Yanardağın parlak kırmızı bir Alev halinde yandığını gören kimse büyük mevki ve para sahibi olur. Ama dumanlı bir yanardağ sıkıntıdır.

Şiddetli tartışmalara ve kariyer bozulmasına işarettir. Genç bir kadın bu Rüyayı görürse, bu, onun yapmış olduğu bencil ve aç gözlü hareketlerin sonucunda akılsız maceralara sürüklenecek demektir.

Rüyada yanardağ görmek; yakın dost ve akrabalarınızla bir nedenden dolayı tartışacağınıza işarettir.

Rüyada Yanardağ yorumları

çakır

rüyamda kasabamiz volkanın altinda kaldı

vildan

rüyamda yanardağa çıkmıştım bir anda yanardağ patladı ve ben kaçmaya başladım çok kötü bir rüyaydı

mine

rüyamda benim evle dayımın evi arasında yanardağ patladığını gördüm**Bir müddet sonra evimizin mutfağına geldiğimde tezgahın altında da yanardağı vardı ve ateşliydi..ilk başta bizim ve dayımın evinin arasında ateş püskütüyorkentezgahın altında küçük bir yangındı---tabi hepimizin bu yangından haberi varrdıı....

meltem

rüyamda bi yanardağın sanki etrafındaki topraklar kaldırılmış da içindeki lavlarkalmıştı sadece tprak yoktu; kısaca lavlar kalıptan çıkmış bir şekilde duruyordu ve ben etrafından geçtim arabayla. gece vaktiydi.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*