Rüyada Yanak Görmek

Yüzün yan kısımlarından birini (yanak) görmek hayra, iyi geçime, bolluk ve ferahlığa, nasip ve sevince, Amel ve sanata; Yanakta görülen dolgunluk ve güzellik bu sayılan şeylerdeki iyi hale, aksi ise yukarıda sayılanlarda müşühade edilen olumsuzluklara; YYanak bazan korku, üzüntü, hastalık yahut değerden düşmeye delalet eder.

İnsanın Rüyada yanağını görmesi, bolluğa, hayra ve refaha yorumlanır

İnsanın rüyada yanağını görmesi, bolluğa, hayra ve refaha yorumlanır

Rüyada kendi yanaklarini gören bolluk ve berekete kavusur. Yanak görmek bir rivayete göre de yoksulluga ve sagligin bozulmasina isaret sayilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yanak görmek, hayra, bolluga, geçime, ferahliga, durumun kötülesmesine, üzüntü, keder, sihhat ve hastaliga alamettir. Yanaklar kisinin ameline, kirmizligi ve elliligi, rütbe ve makamina, hastaliklardan kurtulmaya, nasib ve sevince isarettir. Yanagin sariligi veya siyahligi, korku, üzüntü ve itibardan düsmesine isarettir. Rüyada görülen iki yanak, insanin kendisiyle güzellestigi veya sevdigi seye isarettir. Bazen de yanaklar, onlari öpen kimseye isarettir. Yanaklardan meydana gelen sey, onlari öpenin bozukluguna isarettir. Bazen yanak tozlu toprakli olursa, meskenete isarettir. Bu ise dindarlar için, (C.C.) indinde ziyadelik ve yüceliktir,

Rüyada Yanak yorumları

hanife

bende rüyamda iki yanağimın kendiliğinden kesildiğini gördüm bu ne demektir

nur

rüyamda sag yanağımın nefes aldıkça şiştiğini,konuşamıyacak duruma geldiğimi ve daha sonra patladığını ve şişliğin kaybolduğunu gördüm. konuşmamda düzeldi yüzümdeki şişlik inince sadece yüzümde küçücük bir iz kaldı.anlam veremedim eger rüyamın açıklamasını yaparsanız sevinirim.teşekkürler.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*