Rüyada Yağmur Görmek

İnsana vaad edilen şeyin yerine gelmesine, hayra ve rızka, bolluk ve berekete, insanlara eza veren, onların hoşlanmadığı şeylerin geride kalmasına, İnsanlara ve ekili araziye zarar veren yağmur üzüntü ve kedere, Yağmurun her tarafa yağdığını görmek, ümiddini kestiği şir şeyin gerçekleşmesine, Yağmur, güzel ve geniş rızka, üzüntüden, keder ve borçtan kurtulmaya, Yağmurun seller oluşturması ve ağaçları kökünden sökmesi yenetim tarafından o bölgeye gelecek fitne ve zulme, Yağmurun sadece kendi evine yağdığını görmek, o ev halkının ulaşacağı hayra, şehrin tamamına yağarsa, oşehir halkının hepsini sevindirecek olumlu gelişmelere, Yağmur altında ıslanmak rahmete, sığınacak bir çatı vs. bulumadığı için ıslanmak üzüntü ve keder; Yağmur, duaların kabul edilmesine de delalet eder.

Rüyada yağmur görmek , vaadedilen birşeyin yerine getirilmesine, sevdiği kıymetli bir eşyasını kaybettiği için üzüleceğine; gökten taş yağıyor görmek, günaha ve isyana işarettir. Ayrıca yağmur bazen doğal afetleri gösterir.

Yağmurlu havada yürüyüş yapmak hayatınızda birçok hoş olay gerçekleşeceği anlamına gelir. Yağmur; zenginliğin, bolluğun ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir.

Yağan yağmur büyük kısmettir ama yağmurdan sonra çamur ve Sel görmek sıkıntıdır.

Elinize büyük miktarda mal geçecek.

Rüyada zarar vermeden yağan bir yağmur görmek; bolluk ve berekete, zenginliğe, yağmurun eve yağdığını görmek; ev halkının bir nedenden dolayı endişe duyup üzüleceğine yada Rüyayı görenin kıymetli bir eşyasını kaybetmesine çok üzüleceğine işarettir.yağmurun her tarafa yağdığını görmek; ümidin kesildiği bir isteğin tekrar gündeme gelmesine, yağmur Su olarak değilde farklı cisim ve şekillerde yağıyorsa; o kesimdeki insanların huzur ve mutluluk duyacaklarına işarettir.

Rüyada Yağmur yorumları

SON GÜL

yamur cok kuvvetli yagyorr benn balkondann onu izliyorumm her yeri karartmış bulutlarr

Hasan hüseyin

Rüyamda yağmurla bırlıkte kar yağıyordu bizde merdivenlerden çıkıyoruz pencereden bakıp sulu seoen yağıyor yaz hic gelmeyecek galiba diye gulusuyoruz anlamı ne acaba

ebru

meraba ben rüyamda sevdiğim adamla bulusacam ama yağmur yağıyor dıye arkadaşım evden çıkmama izin vermiyor bu ne anlamına geliyor

gulsen

yanı nasıl dıyem bılmıyorum ama sankı burda yazanlar benım ıcımde yasıyormus gıbı orda yazıyo

ali kaya

çok güzel bir site herkes yararlanıyor kuranlardan allah razı olsun

tuncay şen

rüyamda 2 tane yağmurlu havada kuş yakaladım sonra kuşlar kaçtı ne anlama geliyor.

sena

renkli renkli yağmış ve dinmiş yerde duran yağmur suları

murat

Ruyamda Kevin camindan disariya bakiyorum ve bahceye bol sekilde yagmur yagiyar ne manaya geliyor

sevgi

Bolca yağmur yağıyordu ve benle bi arkadasım yürüyorduk

hatice

yagmur cok kuvvetli yagıyordu sel oldu çoçugumsele kapıldı ve ben onu kurtardım

esra

rüyamda hasta olan annem varken dua ediyorum ve yağmur yağıyor sonrada ben amentüyü okumaya başlıyorum bu ne anlama geliyor

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*