Rüyada Yağ Görmek

İnsanı mutlu eden şeylere, hayata anlam veren değerlere , Yemekteki fazlalık ya da eksiklik niyet ve işteki eksiklik ya da taşkınlığa, İçyağının azı lezzet ve afiyete, fazlası katı kalpliliğe ve cimriliğe,

Kuyrukyağı sadık ve munis eşe, insana gönülden bbağlı akraba ve doslara, Bitkisel yağ misafire ya da hastalığa, Kuyruk ve içyağı nimet, ucuzluk, bereket, işlerin yolunda gitmesine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Yağını Çıkarmak, Zeytinyağı.)

Rüyada yağ görmek , büyük bir saadete doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuza işarettir.

Rüyada yağ görmek, büyük bir saadete doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuza yorumlanır Hem kendi hem başka insanların yaşamlarını kontrol altına almış bir insana yorumlanır. Bol miktarda sıvı yağ, mutluluğun haberidir.

Hem kendi, hem de başka insanların hayatını kontrol altına almışsınız. Bol miktarda sıvı yağ görmek, mutluluğun işaretidir.

Renkleri güzel, temiz yağlar bolluk ve berekettir. Tortulu yağlar ise Sağlık sorununa işaret eder.

Hem kendinizin, hem de başkalarının hayatını kontrol altına almak demektir. Mutluluk.olarak da yorumlanır.

Rüyada Yağ yorumları

Fatos

Suya sıvı yağın karıştırılmış olması nedir acaba garez için yapılmıştı

nurıyedoga

oglum rahmetlık ben yag ıstedı sonra elım e calacakım dedı
nedır acaba 9yasında idi

muazzez

çok güzelmiş ama buuuuunlara pek inanmam

hatice

mutfakta kız kardeşlerim kahvaltı hazırlığı içindeler ben geciktikleri için kızıyorum mutfağa giriyorum kızartma yapıyorlar iki ayrı kapta yalnız bir tabakta da incir var onu da kızartacağım diyor ablam beyaz incir bırakıp çıkıyorum acele edin babam acıktı rahatsız diyorum diğer kız kardeşim üçüncü olan tamam abla sinirlenme diyor mutfaktan çıkıyorum biraz sonra tekrar bakmaya gidiyorum kızartmanın yağı temiz bitkisel tezgahtan aşağı doğru akıyor ben karşılayıp bezle hem ağlıyorum nasıl iş yapıyorsunuz diye hem temizliyorum baya temizledim uyandım

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*