Rüyada Üzüm Yemek Görmek

Rüyada üzüm yemek, hayra, toplu rızka, dostluk ve muhabette, hayır ve şifaya, toplu mala, ele geçecek helal paraya ve zenginliğe çıkar.

Rüyada üzüm yemek, hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Üzüm yemek devamı olan toplu rızka, dostluk ve muhabbete yorumlanır.

Rüyada üzüm yemek neye çıkar

Rüyada mevsiminde üzüm yemek ucuzluğa ve bol geçime, mevsimi dışında görülen üzüm, vaktinden önce erişilecek hayra işaret eder.

Rüyada yernden salkım üzüm alıp yemek bir kadın tarafından toplu mala kavuşmaya işaret eder. Rüyada siyah üzüm yemek üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada Beyaz üzüm yemek hayır ve şifaya, Üzümün beyazı gündüze, siyahı geceye yorumlanır.

Rüyada yaş üzüm yemek, en güzel rızıktır, topluca mala erişilmesine işaret eder.

Ayrıca rüyada üzüm yemek bir işten bol miktarda para kazanılacağını işaret eder. Rüyada Beyaz üzümyemek iyi olaylara ve şifaya yorumlanır.

rüyada_üzüm_yemek

Yine ruyada üzüm yemek, paraya işaret eder. Elinize para geçeceğine yorumlanır. Rüyada ekşi üzüm yemek ise kısmete haram karışmış demektir.

Mevsiminde taze üzüm çok hayırlıdır. Rüyada salkım yeşil üzüm yemek, bir mal alacağına işaret eder. Bir salkım tatlı siyah üzüm ev eşyasıdır. Rüyasında üzümleri bir yere serip kurutan biri, yaşlılığında da darlık çekmeyecek, hatta zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada Üzüm Yemek yorumları

Naz tuna

Rüyamda yeşil üzüm yedim ve ağaçtan 3 salkım mavi üzüm aldım 2 sini eşime verdim ve yedi bende yedim yorumunuzu bekliyorum

sadık

kış ayında rüyada üzüm görmek yemek
ne demek

DEDE

İRİ KOCAMAN YAŞ ÜZÜM GÖRDÜM RENGİ KAHVE RENGİNE YAKINDI. UMARIM YORUMLARSINIZ.

elif

rüyada siyah üzüm salkımları görmek ve yemek

SADEVATAN

S.A BEN RÜYAMDA SALKIM ÜZÜM YEDİM VE ERTESİ SABAH BANA DAVA AÇAN KİŞİ İKİ DAVASINI ALMA KARARI ALDI BİRİ TMM ÖBÜRÜNÜDE ZAMANI GELİNCE ALACAK.

serif

ruyamda beyaz uzum yedim

mevlüt kon

ruyamda gömü şeklınde oluyor 18 kg helkenın icinde yarısına kadar uzum ak üzün var 2 salkımda mor ve sıyaha yakın vardı. yarısına kadar dolu ıdı ustunde kartanla kaplı toprak dolu ve ustunde ıbrık vardı. ıbık kılımaya yon tutmus .du kırdım ıcınden sadece 1 .2 tane mantar parcalanmiş gördum toplumun ıcındeydık hanı yok dedıler bende helkeyı yanı kovayı ters cevırdım altından üzüm cıktı bunların icinden sadece 2 tae yedım ve herkese yesın dıye tabaklara koydum mısafırlere ikram ettim. bana bunun ne anlama geldıgını soylermısınız şimdiden teşekkur ederim..

SERAY

RUYAMDA SIYAH İRİ CEKIRDEKLI UZUM YEDIM BAL GIBIYDI HAYIRLARA VESILE OLSN.HAYIRLI YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.

ömer

rüyamda yeşil üzüm yemem ne anlama geliyor canım sıkkın olan yesıl uzumu gordugumde sabah cok ferahlıorum sabaha karsı 5 de yatıp normalde kotu kalkardım her neyse bunun ne olacagını yorumlarsanız sevınırım..

sema

rüyamda bir sepet siyah incir gördüm yanında yeşil üzümde vardı ben onu aldım komşuya götürdüm ama ben yemedim incir bitmişti acaba nedir

başakbşk

rüyada tabağa benim için mor üzüm koyan bir erkek gördüm bende bir salkım kırmızıya çalan üzüm koydum anlamı ne

umut

rüyamda bi arkadaşım bana demir bi tasta küçük taneli yeşil üzüm getiriyordu bende üzümü alıp misafirlerin önüne bırakıyordum ne anlama greliyor açaba?

nazlı

ruyamda hep komsumu gorurum hep arkamca konusur o

sema

annemgilin hayadında boydan boya kasa dolusu beyaz üzüm gördüm bu nedemek

LEYLA

RÜYAMDA OLMAMIŞ ÜZÜM GÖRDÜM DALINDA BAKIYORDUM AMA KOPARIRKEN DALIDA KIRILIYORDU ELİMDE

demet

ruyamda vefat eden abimi gordum elinde bir poset siyah uzum getirmis bana veriyor bende ona niye aldigini evde uzum oldugunu soyluyorum.

emine ana

ruyamda askerde olan oglum iki falız sıyah üzüm getırmış tatlıydı ama yıyoruz yıyoruz bıtmıyo komşularla ortak yıyoruz hayırdır ınşalah

meyrem

komşumuz ben umarım diye bana üzüm getirip koydulae

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*