Üzüm Yemek

Rüyada üzüm yemek, hayra, toplu rızka, dostluk ve muhabette, hayır ve şifaya, toplu mala, ele geçecek helal paraya ve zenginliğe çıkar.

Rüyada üzüm yemek, hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Üzüm Yemek devamı olan toplu rızka, dostluk ve muhabbete yorumlanır.

Rüyada üzüm yemek neye çıkar

Rüyada mevsiminde üzüm yemek ucuzluğa ve bol geçime, mevsimi dışında görülen üzüm, vaktinden önce erişilecek hayra işaret eder.

Rüyada yernden salkım üzüm alıp yemek bir kadın tarafından toplu mala kavuşmaya işaret eder. Rüyada siyah üzüm yemek üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada Beyaz üzüm yemek hayır ve şifaya, Üzümün beyazı gündüze, siyahı geceye yorumlanır.

Rüyada yaş üzüm yemek, en güzel rızıktır, topluca mala erişilmesine işaret eder.

Ayrıca rüyada üzüm yemek bir işten bol miktarda para kazanılacağını işaret eder. Rüyada Beyaz üzümyemek iyi olaylara ve şifaya yorumlanır.

rüyada_üzüm_yemek

Yine ruyada üzüm yemek, paraya işaret eder. Elinize para geçeceğine yorumlanır. Rüyada ekşi üzüm yemek ise kısmete haram karışmış demektir.

Mevsiminde taze üzüm çok hayırlıdır. Rüyada salkım yeşil üzüm yemek, bir mal alacağına işaret eder. Bir salkım tatlı siyah üzüm ev eşyasıdır. Rüyasında üzümleri bir yere serip kurutan biri, yaşlılığında da darlık çekmeyecek, hatta zengin olacağına yorumlanır.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Üzüm Yemek Görmek yorumunu okudunuz. Üzüm Yemek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Ü harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Ü sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Üzüm Yemek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Üzüm Yemek yorumları

SERAY

RUYAMDA SIYAH İRİ CEKIRDEKLI UZUM YEDIM BAL GIBIYDI HAYIRLARA VESILE OLSN.HAYIRLI YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.

ömer

rüyamda yeşil üzüm yemem ne anlama geliyor canım sıkkın olan yesıl uzumu gordugumde sabah cok ferahlıorum sabaha karsı 5 de yatıp normalde kotu kalkardım her neyse bunun ne olacagını yorumlarsanız sevınırım..

sema

rüyamda bir sepet siyah incir gördüm yanında yeşil üzümde vardı ben onu aldım komşuya götürdüm ama ben yemedim incir bitmişti acaba nedir

başakbşk

rüyada tabağa benim için mor üzüm koyan bir erkek gördüm bende bir salkım kırmızıya çalan üzüm koydum anlamı ne

umut

rüyamda bi arkadaşım bana demir bi tasta küçük taneli yeşil üzüm getiriyordu bende üzümü alıp misafirlerin önüne bırakıyordum ne anlama greliyor açaba?

nazlı

ruyamda hep komsumu gorurum hep arkamca konusur o

sema

annemgilin hayadında boydan boya kasa dolusu beyaz üzüm gördüm bu nedemek

LEYLA

RÜYAMDA OLMAMIŞ ÜZÜM GÖRDÜM DALINDA BAKIYORDUM AMA KOPARIRKEN DALIDA KIRILIYORDU ELİMDE

demet

ruyamda vefat eden abimi gordum elinde bir poset siyah uzum getirmis bana veriyor bende ona niye aldigini evde uzum oldugunu soyluyorum.

emine ana

ruyamda askerde olan oglum iki falız sıyah üzüm getırmış tatlıydı ama yıyoruz yıyoruz bıtmıyo komşularla ortak yıyoruz hayırdır ınşalah

meyrem

komşumuz ben umarım diye bana üzüm getirip koydulae

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Duvak Görmek | Rüyada Duvar Görmek | Rüyada Duvar saati Görmek | Rüyada Duvarlar Görmek | Rüyada Duyurmak Görmek | Rüyada Düzenlenmiş yer Görmek |